۱۹:۵۵
منبع: طرفداری
دسته:
کد خبر: 19556629
بازی‌های پارا آسیایی جاکارتا؛ دو و میدانی؛ محسن کائیدی: نمی‌دانم چه داستانی است که پس از پارا المپیک لندن نمی‌گذارند من قهرمان شوم!

بازی‌های پارا آسیایی جاکارتا؛ دو و میدانی؛ محسن کائیدی: نمی‌دانم چه داستانی است که پس از پارا المپیک لندن نمی‌گذارند من قهرمان شوم!

کائیدی از نحوه قضاوت داوران گلایه دارد.
به اشتراک بگذارید:
طرفداری- محسن کاییدی که در مسابقات پرتاب نیزه به مدال نقره رسیده بود با انتقاد از عملکرد داوران در این دوره از بازی‌ها گفت: متاسفانه داوران اجازه ندادند من به مدال طلا برسم. البته تنها دلخوشی من این است که ایرانی مدال طلا را کسب کرد، اما واقعا نمی‌دانم که چه داستانی است که بعد از پارالمپیک لندن، داوران اجازه نمی‌دهند من به طلا برسم. وی با بیان اینکه این برای اولین بار نیست که از این اتفاقات رخ می‌دهد، ادامه داد: در روز مسابقات پرتاب وزنه هم خیلی داوران مرا اذیت کردند. مدام از صندلی من ایراد گرفتند و در نهایت از مسابقات اوت شدم. امروز هم چنین قصدی داشتند، اما با مذاکره حل شد؛ اما هر وقت خوب انداختم داوران از آن ایراد گرفتند. البته در ریو هم باید 2 مدال طلا می‌گرفتم، اما داوران اجازه ندادند و من واقعا نمی‌دانم دلیل این رفتارها چیست؟ به نقل از فارس، دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی در ادامه با اشاره به برنامه هایش برای آینده گفت: به لحاظ روحی به هم ریخته‌ام؛ روح و روانم به استراحت نیاز دارد، اما من سال آینده باید به مسابقات جهانی اعزام شوم تا سهمیه توکیو 2020 را کسب کنم و بعد هم که باید به مسابقات پارالمپیک اعزام شوم، اما اینکه چه زمانی تمرینات را شروع کنم هنوز مشخص نیست.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار