۱۵:۱۵
دسته: ورزشی
کد خبر: 24222707
عقد قرارداد با ویلموتس در بلژیک

عقد قرارداد با ویلموتس در بلژیک

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره فرایند عقد قرارداد با مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی در سفارت ایران در بلژیک توضیحاتی داد
به اشتراک بگذارید:

­عقد قرارداد با ویلموتس در بلژیکبه گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ به نقل از فدراسیون فوتبال، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره مراحل عقد قرارداد با مارک ویلموتس گفت: موضوعات مربوط به استخدام یک مربی فقط بحث عقد قرارداد نیست و نباید تک بعدی این موضوع نگاه کنیم. پس از توافق صورت گرفته میان رییس فدراسیون فوتبال و ویلموتس، وی از امکانات متنوع مرکز ملی فوتبال ایران، ساختمان پک، زمین‌های چمن، امکانات هتلینگ، تجهیزات پزشکی، بدنسازی، استخر، انبار‌ها دیدن کرد. این بازدید با رضایت کامل همراه بود و درجلساتش با مسولان فدراسیون فوتبال گفت که آنچه در ایران دید با آنچه شنیده بود کاملا متفاوت بوده و مثال‌هایی در این باب پیرامون شباهت‌های این مرکز با کمپ‌های تیم‌های بزرگ اروپایی در رده ملی و باشگاهی ارائه کرد.
وی ادامه داد: بر این اساس، فرآیند نخست به خوبی طی شد و در ادامه بحث عقد قرارداد رسمی خواهد بود که در این باره موضوع نحوه پرداخت، انتقال وجه و برخی موضوعات دیگر مطرح است که باید با هماهنگی سفارت ایران در بلژیک صورت گیرد.
علوی افزود: اینکه شایعه شده هیاتی از فدراسیون فوتبال قرار است راهی بلژیک شود به صورت کامل تکذیب می‌شود. رییس فدراسیون فوتبال تنها فردی است که برای عقد قرارداد راهی بلژیک می‌شود.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار