۱۸:۰۹
منبع: فارس
دسته:
کد خبر: 24297557
داستان تلخ و دنباله‌دار «توزیع شکر» در کرمان

داستان تلخ و دنباله‌دار «توزیع شکر» در کرمان

به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدعلی دهقانی عصر امروز در جلسه تنظیم بازار استان اظهار داشت: در زمینه ساماندهی فرم مدارس باید تلاش کنیم بازارهای استان را فعال و از ورود پارچه نامرغوب به استان جلوگیری کنیم.

وی عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم مشکل حال حاضر استان که حمل شکر از کارخانجات مانند میبد، فسا و ... داریم برطرف شده و ما شکر مورد نیاز استان را از  کارخانه سیرجان تامین کنیم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با بیان اینکه ۳ هزار تن شکر قرار بوده وارد استان شود که تنها هزار تن وارد شده است، عنوان کرد: یک‌هزار تن شکر از ذخایر استراتژیک در سطح استان در حال توزیع هستیم.

وی با تأکید بر اینکه بازرسی‌ها در زمینه شکر در سطح استان قوی‌تر شود، افزود: باید شکر به دست نیازمند واقعی خود برسد و در دست دلالان قرار نگیرد.

چالش موضوع توزیع شکر در کرمان

 مهدی حسینی نژاد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان اظهار داشت: ما  در تامین شکر دچار مشکلاتی هستیم و باید فرآیند توزیع شکر وارد شده به استان کرمان به صورتی عملیاتی شود که شکر نیازمندان واقعی تامین شود.

وی گفت: در سطح بازار از ۲۰ مغازه صنفی ۱۸ مورد شکر ندارند و این موضوع به چالشی تبدیل شده همچنین توانستیم از طریق توزیع شکر در فروشگاه‌های بزرگ و برپایی نمایشگاه‌ها به فروش مثبت‌تری برسیم.

محمدحسینی رئیس سازمان تعاون روستایی استان کرمان اظهار داشت: ۳ هزار و ۱۰۰ تن حواله شکر در اختیار تعاون روستایی استان قرار گرفت و توانسته‌ایم تاکنون یک‌هزار و۱۵۰ تن شکر وارد استان کنیم.

انتهای پیام/80018/ق

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار