۰۹:۱۴
منبع: برنا
دسته: سیاسی
کد خبر: 25402825
طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی در دستور کار نمایندگان

طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی در دستور کار نمایندگان

نمایندگان امروز در جلسه علنی مجلس بررسی طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی را در دستور کار دارند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، جلسه علنی امروز- یکشنبه- مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.

گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد پذیرش خارج از ظرفیت دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی، ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی و شوراها در مورد لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان‌های ساحلی و کلان شهرها با مشارکت بخش غیر دولتی در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
نمایندگان امروز همچنین بررسی طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی را در دستور کار دارند.

رد طرح یک فوریتی راه اندازی و استفاده از پیام رسان های مالی و انعقاد پیمان‌های پولی دو جانبه و چند جانبه در تجارت خارجی و لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به موافقتنامه حمل و نقل بین المللی مواد غذایی فسادپذیر و تجهیزات خاص کاربردی برای اینگونه جابجایی‌ها از دیگر برنامه های امروز نمایندگان در جلسه علنی است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار