۲۳:۵۲
منبع: صراط
دسته: اجتماعی
کد خبر: 26090222
افزایش تعداد استفاده کنندگان از کارت سوخت شخصی

افزایش تعداد استفاده کنندگان از کارت سوخت شخصی

رضایی گفت: تعداد استفاده کنندگان از کارت سوخت شخصی بسیار کم بود، اما این تعداد در چند روز اخیر به 10 درصد رسیده است.
به اشتراک بگذارید:
صراط:

شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران گفت: بیش از یک میلیون کارت سوخت هموطنان در باجه‌های معطله شرکت پست باقی مانده است.

به گزارش صدا و سیما، تصریح کرد: هموطنان برای رصد کارت سوخت خود و دریافت آن می‌توانند به سایت پلیس مراجعه نمایند که دراین سایت حتی به صورت جزئی منطقه پستی که کارت سوختشان در آن موجود است نشان داده می‌شود.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های جدید در خصوص عرضه بنزین به رانندگان از طریق کارت سوخت جایگاه داران گفت: پیش از این صاحبان خودرو می‌توانستند به راحتی روزانه ۶۰ لیتر بنزین در یک جایگاه دریافت کنند، اما از ابتدای شهریور فقط می‌توانند ۳۰ لیتر دریافت کنند و بعد از قطع و وصل کارت به دستگاه و همچنین سپری شدن اندکی زمان دوباره اقدام به دریافت ۳۰ لیتر دیگر می‌کنند.

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران افزود: توصیه ما به مالکان خودرو این است که در جایگاه‌ها از کارت سوخت شخصی استفاده کنند چرا که عرضه بنزین از طریق کارت سوخت جایگاه داران در آینده محدودتر خواهد شد.

رضایی خاطر نشان کرد: از ۲۲ مرداد که استفاده از کارت سوخت شخصی در جایگاه‌ها الزامی شده بود تعداد استفاده کنندگان از کارت سوخت شخصی بسیار کم بود، اما این تعداد در چند روز اخیر به ۱۰ درصد رسیده است و ما هر ۱۰ روز این موضوع را رصد خواهیم کرد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار