۲۳:۵۸
دسته: اجتماعی
کد خبر: 26583497
سانسور نقش مجری «من و تو» در پرونده فساد سایپا

سانسور نقش مجری «من و تو» در پرونده فساد سایپا

حسینی، نماینده دادستان در دادگاه امروز فساد خودروسازی سایپا از نقش مجری شبکه من و تو در این پرونده پرده برداشت که با سکوت جالب توجه رسانه‌های ضدانقلاب همراه شد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از جام نیوز، صبح امروز، دادگاه رسیدگی به اتهامات مسئولان سابق سایپا و مرتبطان این پرونده به ریاست قاضی زرگر برگزار گردید.

بر اساس کیفرخواست قرائت شده، این پرونده ۲۶ متهم دارد که اتهامات آنان «ثبت سفارش‌های صوری و غیر واقعی و انجام معاملات ارزی در سطح کلان»، «اخلال در نظام توزیع مایحتاج عمومی از طریق تحصیل ۱۶۷ هزار و ۸۳۴ دستگاه خودرو با انحصار و بهره‌مندی از رانت»، «اخلال در نظام اقتصادی از طریق فعالیت شرکت هرمی به مبلغ ۲۶۳ میلیارد ریال» و «پولشویی به میزان سه هزار و دویست میلیارد تومان با ۲۶۰ حساب بانکی» می باشد.

اما نکته جالب توجه در کیفرخواست قرائت شده توسط حسینی، نماینده دادستان، نقش یکی از مجریان شبکه ضدانقلاب «من و تو» در این پرونده می باشد.

حسینی در دادگاه اظهار داشت: بر اساس کیفرخواست پرونده جای تامل دارد از حساب‌های وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی[متهمان ردیف اول و دوم پرونده] در شرکت شهاب پارس بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان به حساب خانمی واریز شده که بنا بر تحقیقات به عمل آمده این خانم مجری شبکه ضد انقلاب «من و تو» و مجری «مرجان‌ تی‌وی» بوده که در سال ۹۴ از کشور خارج شده است.

نکته جالب توجه آنجاست که فساد این مجری «من و تو» در پرونده خودروسازی سایپا با سکوت کامل رسانه های ضدانقلاب همچون بی بی سی،صدای آمریکا، ایران اینترنشنال، دویچه وله، ایران وایر و ... می باشد.

لازم به ذکر است که این رفتار رسانه های ضدانقلاب مسبوق به سابقه بوده است. این رسانه ها در پرونده فساد در پتروشیمی هیچ اشاره ای به نسبت مرجان شیخ الاسلامی، از متهمان این پرونده با مهدی خلجی، از فعالان ضدانقلاب نکردند.

با این وجود مجریان و خبرنگاران شبکه من و تو که در برنامه های این شبکه، خود را حامی مردم(!) می خوانند نسبت به غارت اموال بیت المال توسط همکار خود سکوت اختیار کرده اند تا جایی که برخی از کاربران فضای مجازی این افراد را به چالش راستی آزمایی دعوت کرده اند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار