۱۴:۲۵
دسته: سیاسی
کد خبر: 26941642
استفاده از توپ‌های نقطه‌زن در رزمایش غیر مترقبه نزاجا

استفاده از توپ‌های نقطه‌زن در رزمایش غیر مترقبه نزاجا

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه نقطه‌زنی توپ‌ها از دستاوردهای مهم رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی بود، گفت: این رزمایش آزمونی برای یگان‌های واکنش سریع و متحرک هجومی بود.
به اشتراک بگذارید:

تشریح دستاوردهای رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتشبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌‎پرس، امیر سرتیپ «نوذر نعمتی» جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با تشریح دستاوردهای رزمایش غیر مترقبه نزاجا اظهار داشت: یگان‌های واکنش سریع و متحرک هجومی به منظور ارتقای آمادگی رزمی، بالا بردن توان دفاعی، تحرک و جابحایی سریع یگان‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن در این رزمایش حضور یافتند.

وی با اشاره به تغییر ساختار یگان‌های نیروی زمینی افزود: این رزمایش آزمون بسیار خوبی برای یگان‌های منطقه شمال غرب بود تا آمادگی دفاعی و سرعت عمل خود را در منطقه وسیعی به نمایش درآورند.

امیر نعمتی خاطرنشان کرد: امروز یگان‌های توپخانه نیروی زمینی ارتش به درجه‌ای از آمادگی دست یافته‌اند که اهداف مورد نظر را با شلیک حتی یک گلوله منهدم می‌سازند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: نقطه‌زنی ‌توپ‌ها از دستاوردهای مهم رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی بود.

وی ادامه داد: امروز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با خود اتکایی در طراحی و تولید تجهیزات و ادوات نظامی مورد نیاز به خودکفایی رسیده است و در مقابل هر نوع تهدید دشمنان متناسب با نوع تهدید، تجهیزات جدید را امتحان خواهد کرد.

انتهای پیام/ 221

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار