۱۵:۱۶
منبع: میزان
دسته: سیاسی
کد خبر: 26943223
منطقه خلیج فارس در آرامش است/ به عاملان ناامنی پاسخ کوبنده می‌دهیم

منطقه خلیج فارس در آرامش است/ به عاملان ناامنی پاسخ کوبنده می‌دهیم

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: منطقه خلیج فارس در امنیت و آرامش است و هرگونه اقدام برای ایجاد ناامنی در منطقه با پاسخ کوبنده جمهوری اسلامی همراه خواهد بود.
به اشتراک بگذارید:

منطقه خلیج فارس در آرامش است/ به عاملان ناامنی پاسخ کوبنده می‌دهیمبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار "قاسم رضایی" در رزمایش و نمایش دریایی با عنوان "اقتدار و آرامش"، اظهار داشت: بالاترین مولفه و ارزش منطقه خلیج فارس امنیت و آرامش است و تجارت همچنین تعامل و صادرات بزرگترین خصوصیات این منطقه است.

وی افزود: مردم نیازمند آرامش و احساس اقتدار هستند و رزمایش امروز نیز همین هدف را دنبال می‌کند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر این اینکه امروز پیوند میان مرزنشینان، مرزبانان و نیرو‌های مسلح ناگسستنی است، گفت: منطقه خلیج فارس منطقه‌ای تجاری است که امر معاش مردم منطقه را تسهیل می‌کند، این منطقه به آرامش نیاز دارد و هیچ گونه ناامنی را تحمل نخواهد کرد این پیام جمهوری اسلامی است که به نیابت از سایر کشور‌های منطقه نیز اعلام می‌شود.

وی افزود: سازمان ملل متحد پیام آرامش این رزمایش را بشنود و بداند تمام ملت‌های مسلمان منطقه از ورود ناوگان‌های نظامی خارجی به این منطقه خرسند نیستند چراکه این حضور جز ایجاد ناامنی رهاوردی برای مردم منطقه ندارد.

سردار رضایی با بیان این مطلب که جمهوری اسلامی قادر است هر فتنه را در منطقه دنبال و خنثی کند، اظهار داشت: آرمان جمهوری اسلامی ایران دوستی و مودت با کشور‌های همسایه است و درس آزادگی به سایر ملت‌ها می‌دهد.

وی ادامه داد: مزدوران منطقه و خودفروختگان از سرنوشت نوکران قبلی استکبار از جمله صدام، محمدرضا پهلوی و ... عبرت بگیرند و از ریختن بیت المال به جیب استکبار خودداری کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در شمال و جنوب خلیج فارس امنیت برقرار است و کشتی‌های تجاری با امنیت در حال گذر هستند، روح عاشورایی پرچمش در خلیج فارس برافراشته است و هرگونه تحرک غیر مطلوب پاسخ کوبنده دریافت خواهد کرد.

سردار رضایی با اشاره به تبادل بیرق مطهر حرم رضوی با بیرق حرم امام حسین (ع) در مرز مهران، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی تسهیل کننده حرکت زائران حسینی و ایجاد آرامش است و تبادل بیرق نیز پیامی قاطع برای مثلث آمریکایی و تکفیری بود که دو ملت ایران و عراق متحد هستند.

انتهای پیام/

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: مشرق
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۵:۳۹
منبع: فرارو
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۴:۵۱
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۳:۵۰
منبع: تابناک
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۱:۱۱
منبع: پارسینه
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۰:۳۵
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۰۹:۵۶

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار