۱۶:۴۶
دسته: سیاسی
کد خبر: 26945411
آخرین وضعیت اهالی روستای چنارمحمودی

آخرین وضعیت اهالی روستای چنارمحمودی

معاون بهداشت وزارت بهداشت، در خصوص آخرین اخبار روستای چنار محمودی، گفت: «تقریبا دو هفته است که سرخط خبرهای رسانه‌های بیگانه موضوع لردگان است، این در حالی است که در کشورهای خودشان موضوع ایدز، انگ زدایی شده است و به همین دلیل تا این حد موضوع روز جامعه نیست. مشخص است که آنها قصد تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف در داخل کشورمان را دارند.»
به اشتراک بگذارید:

سرویس جامعه جوان آنلاین: علیرضا رئیسی، روز چهارشنبه در همایش روز جهانی سلامت روان در خصوص آخرین اخبار روستای چنار محمودی گفت: «یقین داریم عده ‌ای معاند قصد ایجاد فضای مسموم و جنجال در کشور را دارند. تقریبا دو هفته است که سرخط خبرهای رسانه‌ های بیگانه موضوع لردگان است، این در حالی است که در کشورهای خودشان موضوع ایدز، انگ ‌زدایی شده است و به همین دلیل تا این حد موضوع روز جامعه نیست. مشخص است که آنها قصد تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف در داخل کشورمان را دارند.»

معاون بهداشت وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: «در تمام استان ‌ها مراحل بیماریابی و روند درمانی در حال اجرا است. حدود ۳۹ هزار نفر فرد مبتلا به ایدز در کشور وجود دارد که هیچ‌ فرد غیرمتخصصی از آمار استان به استان و شهر به شهر آنها مطلع نیست و اینکه آمار در خصوص لردگان با تعداد کم ابتلا تا این اندازه مطرح شده است، نشان دهنده برنامه سازماندهی شده قبلی بوده که قصد تفرقه افکنی بین قومیت ها را داشته اند. درخواست ما این است که رسانه ها اجازه دهند این موضوع روند عادی خود را طی کند. درحال حاضر بیماریابی با موفقیت در حال انجام است و درمان ها نیز به طور کامل انجام می شود و مشکلی وجود ندارد.»

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار