۱۷:۱۶
منبع: میزان
دسته: سیاسی
کد خبر: 26946013
سردار عبداللهی: تسلیحات ایران هم‌تراز کشورهای برتر جهان در حوزه دفاعی است

سردار عبداللهی: تسلیحات ایران هم‌تراز کشورهای برتر جهان در حوزه دفاعی است

معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تسلیحات و ادوات دفاعی ایران هم‌تراز کشورهای برتر دنیا در حوزه تجهیزات دفاعی است.
به اشتراک بگذارید:

سردار عبداللهی: تسلیحات ایران هم‌تراز کشور‌های برتر جهان در حوزه دفاعی استگروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ سردار سرتیپ «علی عبداللهی» در بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های سازمان صنایع دفاع با قدردانی از تلاش مجاهدانه دست‌اندرکاران صنعت دفاعی با اشاره به رشد چشمگیر کمّی و کیفی تسلیحات دفاعی تولید شده در این سازمان اظهار داشت: ویژگی محصولات سازمان صنایع دفاع منطبق بودن بر اساس نیاز نیرو‌های مسلح و حرکت در موازات الگویی است که ستاد کل نیرو‌های مسلح برای صنایع دفاع ترسیم کرده است.

وی با اشاره به تولید محصولات هوشمند و نقطه‌زن افزود: دقت‌افزایی سلاح و مهمات در تسلیحات تولیدی اخیر سازمان صنایع دفاع (ساصد) قابل تقدیر است و نشان از دانش و خبرگی متخصصان سازمان صنایع دفاع دارد.

سردار عبداللهی در ادامه با اشاره به پیشرفت‌های سازمان صنایع دفاع در عرضه تولیدات خودرویی تصریح کرد: امروز صنایع دفاع به هیچ وجه با گذشته قابل مقایسه نیست و تسلیحات نظامی این نمایشگاه هم‌تراز کشور‌های برتر جهان در حوزه تجهیزات دفاعی است.

انتهای پیام/

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار