۱۹:۴۱
منبع: طرفداری
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26948039
مشاجره همسر وین رونی و جیمی واردی در فضای مجازی؛ کالین رونی، ربکا واردی را به افشای اطلاعات شخصی خودش متهم کرد

مشاجره همسر وین رونی و جیمی واردی در فضای مجازی؛ کالین رونی، ربکا واردی را به افشای اطلاعات شخصی خودش متهم کرد

همسر واردی می‌گوید حساب اینستاگرامش هک شده است و او ارتباطی با نشریه سان ندارد.
به اشتراک بگذارید:

طرفداری- کالین رونی، همسر وین رونی با متهم دانستن ربکا واردی (همسر جیمی واردی) او را مقصر فاش شدن اطلاعات شخصی‌اش دانسته است.

به گزارش اسکای، استوری‌های اینستاگرامی خانم رونی (که حساب خصوصی دارد و تمامی افراد نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند) در اختیار روزنامه سان قرار گرفته و حواشی‌ای برای آن خانواده رقم زده است. همسر وین رونی می‌گوید استوری‌های او (مثلا چیزی که در مورد تعیین جنسیت فرزندش و علاقه خود به دختر داشتن ارسال کرد) بر اساس قابلیت اینستاگرام، فقط برای خانم واردی قابل مشاهده بوده است و همین باعث شده است تا این دو چهره نام آشنا در انگلیس، با هم درگیر شوند. همسر جیمی واردی بلافاصله پس از این اتهامات در اینستاگرام از خودش دفاع کرد:

همان طور که پشت تلفن به تو گفتم، ایکاش اگر فکر می‌کردی این کار من است، با خودم تماس می‌گرفتی. همان طور که خبرنگارهای متعددی که در این سالیان از من در خصوص تو پرسیدند می‌توانند شهادت بدهند، هرگز با کسی در مورد تو صحبت نکردم. اگر فکر می‌کردی کار من است، می‌توانستی به خودم بگویی تا با عوض کردن رمز حسابم ببینیم تغییری در این وضعیت ایجاد می‌شود یا نه. در طول سالیان چندین نفر به حساب اینستاگرامم دسترسی داشتند و من تازه همین هفته فهمیدم افرادی را دنبال می‌کردم که اصلا شناختی از آن‌ها نداشتم و خودم آن‌ها را دنبال نکرده بودم. مسخره بازی در نمی‌آورم ولی به پول که نیاز ندارم، پس از فروختن استوری‌های تو چه چیزی عاید من می‌شود؟ تو را خیلی دوست داشتم کالین و بسیار ناراحتم که تصمیم به انجام این کار گرفتی، آن هم در مقطعی که در اواخر بارداری خودم قرار دارم. حتی انکار کردن این موضوع برایم نفرت انگیز است. اولین باری که این اتفاق افتاد، باید با من تماس می‌گرفتی. 

همسر رونی در اتهامات خود در توییتر نوشته بود:

چندین سال است فردی که در حساب شخصی اینستاگرامم به او اعتماد داشتم، دائما پست‌ها و استوری‌های مرا در اختیار روزنامه سان قرار داده است. برای فهمیدن این که کار چه کسی است، همه کس را غیر از یک نفر بلاک کردم.  

کالین رونی می‌گوید طی پنج ماه گذشته استوری‌هایی ساختگی ارسال کرده است تا واکنش نشریه سان را ببیند. رونی می‌گوید علاوه بر ماجرای تعیین جنسیت، استوری‌هایش در مورد بازگشت به تلویزیون و آب گرفتگی زیر زمین خانه‌شان هم به روزنامه راه پیدا کرده است، آن هم در حالی که فقط برای یک حساب قابل مشاهده بوده‌اند. واکنش‌ها به این ماجرا در شبکه‌های اجتماعی بسیار زیاد بوده است. برای مثال حساب توییتر نتفلیکس زیر توییت خانم رونی نوشت:

ما یک مستند در این باره خواهیم ساخت، مگر نه؟!

گفتنی است که چندی پیش نشریه جنجالی سان، شایعاتی در مورد ارتباط وین رونی با دختری در یک هتل منتشر کرده بود.  

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار