۲۱:۴۱
منبع: دانشجو
دسته: سیاسی
کد خبر: 26949335
به‌روزرسانی سند نخبگان در دستور شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گرفت

به‌روزرسانی سند نخبگان در دستور شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گرفت

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، درپی تاکید حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای "سند ملی نخبگان" و مطالبه به روز رسانی این سند از جانب شورای عالی انقلاب فرهنگی در دیدار امروز نخبگان با ایشان، دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور طی دو نامه جداگانه به دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان و دکتر منصور کبگانیان دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی از آنان خواست تمهیدات لازم برای به روز رسانی "سند ملی نخبگان" را فراهم سازند. به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ متن کامل این دو نامه به شرح ذیل است: برادر جناب آقای دکتر ستاری معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان با سلام واحترام؛ ضمن آرزوی دوام توفیقات روزافزون الهی برای جنابعالی؛ در راستای اجرای تدابیر و تصریح رهبری حکیم و معظم انقلاب (مدظله العالی) در دیدار امروز با نخبگان، موجب امتنان است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا با تشکیل کمیته مشترکی شامل نمایندگان تام الاختیار بنیاد ملی نخبگان و ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در خصوص به روز رسانی سند راهبردی کشور در امور نخبگان اقدام نموده، تا براساس بند الف. فصل 4 سند مذکور، موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شود. سعید رضا عاملی جناب آقای دکتر کبگانیان قائم مقام محترم و دبیر ستاد علم و فناوری با سلام واحترام؛ در راستای اجرای تدابیر و تصریح رهبری حکیم و معظم انقلاب (مدظله العالی) در دیدار امروز با نخبگان، شایسته است ترتیبی اتخاذ فرموده تا با تشکیل کمیته مشترکی شامل نمایندگان تام الاختیار بنیاد ملی نخبگان و ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در خصوص به روز رسانی سند راهبردی کشور در امور نخبگان اقدام نموده تا براساس بند الف. فصل 4 سند مذکور، موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شود. سعید رضا عاملی
به اشتراک بگذارید:

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، درپی تاکید حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای "سند ملی نخبگان" و مطالبه به روز رسانی این سند از جانب شورای عالی انقلاب فرهنگی در دیدار امروز نخبگان با ایشان، دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور طی دو نامه جداگانه به دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان و دکتر منصور کبگانیان دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی از آنان خواست تمهیدات لازم برای به روز رسانی "سند ملی نخبگان" را فراهم سازند.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ متن کامل این دو نامه به شرح ذیل است:
برادر جناب آقای دکتر ستاری
معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان
با سلام واحترام؛ ضمن آرزوی دوام توفیقات روزافزون الهی برای جنابعالی؛ در راستای اجرای تدابیر و تصریح رهبری حکیم و معظم انقلاب (مدظله العالی) در دیدار امروز با نخبگان، موجب امتنان است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا با تشکیل کمیته مشترکی شامل نمایندگان تام الاختیار بنیاد ملی نخبگان و ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در خصوص به روز رسانی سند راهبردی کشور در امور نخبگان اقدام نموده، تا براساس بند الف. فصل ۴ سند مذکور، موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شود.

سعید رضا عاملی
جناب آقای دکتر کبگانیان
قائم مقام محترم و دبیر ستاد علم و فناوری

با سلام واحترام؛ در راستای اجرای تدابیر و تصریح رهبری حکیم و معظم انقلاب (مدظله العالی) در دیدار امروز با نخبگان، شایسته است ترتیبی اتخاذ فرموده تا با تشکیل کمیته مشترکی شامل نمایندگان تام الاختیار بنیاد ملی نخبگان و ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در خصوص به روز رسانی سند راهبردی کشور در امور نخبگان اقدام نموده تا براساس بند الف. فصل ۴ سند مذکور، موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شود.
سعید رضا عاملی

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: دانشجویان ایران
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۰۸:۲۹
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۰۱:۵۶
منبع: روزنامه خراسان
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۰۰:۱۱
منبع: روزنامه خراسان
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۰۰:۱۱
منبع: روزنامه خراسان
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۰۰:۱۱
منبع: روزنامه خراسان
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۰۰:۱۱
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۰۰:۰۶
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۰۰:۰۶
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۰۰:۰۶
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۲۲:۴۰
منبع: روزنامه ایران
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۲۲:۳۹
منبع: مهر
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۲۰:۴۴
منبع: اقتصاد
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۹:۴۱
منبع: شبکه خبر
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۶:۵۱
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۶:۱۵
منبع: ایران خبر
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۶:۱۴
منبع: آفتاب
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۶:۱۰
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۴:۵۷

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار