۰۰:۱۱
دسته: سیاسی
کد خبر: 26950873
تازه‌های مطبوعات

تازه‌های مطبوعات

تازه‌های مطبوعات
به اشتراک بگذارید:

اعتماد – ابطحی عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، در تشریح جزئیات نشست این شورا با مجمع روحانیون گفت: «اصرار و تاکید مطلق همه اعضای حاضر در این جلسه بر مشارکت اصلاح‌طلبان در این انتخابات بود اما مشارکت الزاما به معنای ارائه لیست برای همه کرسی‌ها نیست؛ به عبارت دیگر قرار است به‌تعداد کاندیداهایی که از صافی شورای نگهبان عبور می‌کنند، حتی اگر کمتر از 30 نفر بودند، آن ها به عنوان نامزدهای انتخاباتی ازسوی اصلاح‌طلبان معرفی شوند.»
جام جم – این روزنامه در گزارشی با عنوان «"شیشه" گرفتن از آب!» نوشت: آبکار یا آب پخت، مایعی است که یک مرحله مانده تا شیشه شدن و آبکار، مرد یا زنی است که این آب را سنگ می‌کند. آبکارها خیلی‌های شان رفته‌اند آن‌ور مرز ولی آبکارهای این ور مرز هنوز فعالند که به جای قاطی کردن اف و دکمه و ساچمه و اسید حالا روی مایع حاضر و آماده کار می‌کنند، نوعی لقمه جویده و راحت‌الحلقوم که از مرزهای شرقی کشور قاچاق می‌شود!
آرمان - اصلاح‌طلبان باید برای خودشان شرط و شروط بگذارند؛ نه برای حاکمیت. میرزایی نیکو عضو فراکسیون امید در گفت و گو با آرمان می گوید: لیستی با حضور افراد وفادار به اصلاحات و محکم بر عقاید خود آماده گردد آن گاه می‌توانند با حضور همه‌جانبه در انتخابات بگویند که ما این افراد را معرفی می‌کنیم. پس از آن اگر شورای نگهبان هم اصلاح‌طلبان را رد صلاحیت کرد دیگر تکلیف از آن ها ساقط است.
آفتاب یزد - وقتی لیست اعضای هیئت مدیره برخی بانک‌ها را نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که برخی از آن ها تا چه حد خانوادگی هستند و طبعا تصور این که تسهیلات پر و پیمان هم به افرادی غیر از نزدیکان خودشان برسد تصوری اشتباه و محال می‌نماید. «خان»‌های جدید رفتارهای سازمانی خاص خود را در عرصه اقتصادی دارند که بیشتر به نوعی اشرافیت‌های موسوم به «جوامع کاستی» شباهت دارد که همه چیز منحصرا در اختیار یک
طبقه با افراد خاص و مشخص است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار