۰۰:۱۱
دسته: سیاسی
کد خبر: 26950874
انعکاس

انعکاس

انعکاس
به اشتراک بگذارید:

تابناک نوشت : به تازگی حضور  وزیر اسبق امور خارجه در همایش فصلی خانه احزاب، گمانه ‌زنی‌ها درباره بازگشت او به سیاست را قوت بخشیده است. شخصیت‌های زیادی از جناح‌های سیاسی مختلف کشور در این برنامه حضور داشتند که هر کدام برای حمایت از حزب خود در این حزب حضور یافته بودند؛ اما چیزی که در میان مهمانان برنامه بیشتر به چشم می‌خورد، حضور منوچهر متکی، وزیر اسبق امور خارجه کشورمان در این همایش بود.
فردا نیوز نوشت : حسن رحیمی رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اقدامات خوب پلیس در حوزه عفاف و حجاب از شناسایی و انهدام گروه‌های هشت مارس، چهارشنبه سفید و نه به حجاب اجباری خبر داد.وی اظهار کرد: پلیس، گزارش باند‌ها و شبکه‌های سازمان یافته‌ای را که تلاش می‌کنند تا حیا را در جامعه از بین ببرند مورد بررسی قرار داده و توانسته تمامی این باند‌ها را منهدم کند؛ گروه هشت مارس، چهارشنبه سفید و نه به حجاب اجباری هم اکنون ریشه‌کن شده اند.وی گفت: ما در طرح ناظر یک هیچ برخورد تند و رو در رویی با خانم‌ها نداشته و محترمانه و مودبانه تذکر داده‌ایم.
نامه نیوز نوشت : احمد توکلی، نماینده پیشین مجلس و تحلیلگر سیاسی درباره احتمال حضور علی‌اکبر ناطق‌نوری در عرصه سیاسی گفت: «در آخرین گفت‌وگویم با آقای ناطق به ایشان توصیه کردم که فرصت خدمت را بیش از این از دست ندهید و به ناملایمات احتمالی هم توجه نکنید که ایشان مثبت برخورد کردند. واقعیت این است که تعداد افراد استواری مانند آقای ناطق محدود است و بعد از مرحوم آیت‌ا... مهدوی‌کنی و مرحوم آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی حضور آقای ناطق در جامعه روحانیت مبارز مغتنم است».
 ایران خبر نوشت : «سوزان رایس»، سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل متحد در کتاب خاطراتش که به تازگی منتشر شده ادعا کرده با «محمد خزاعی»، سفیر، نماینده اسبق ایران در سازمان ملل متحد دیدار کرده است. رایس  نخستین دیدار خود با آقای خزاعی را این طور شرح می‌دهد: «نخستین ملاقات من با سفیر ایران [در سازمان ملل متحد] از یک روز بعد از ظهر در شهر نیویورک، در روز روشن شروع شد...به جای پیدا کردن کنجی ساکت در سازمان ملل که موجب حیرت همه می‌شد یا میزبانی از او در مقر نمایندگی آمریکا که پر از روزنامه‌نگار بود قرار شد در محل اقامتش با ایشان ملاقات کنم.» سوزان رایس مدعی است : « بسیاری از ملاقات‌ها و تماس‌های تلفنی گاه‌گاه من با سفیر ایران، برای رد و بدل کردن پیام‌هایی میان پایتخت‌های دو کشور یا رایزنی درباره مسائل انجام می‌شود.»

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: فردا
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۱۴:۱۶

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار