۰۹:۲۴
منبع: مهر
دسته: سیاسی
کد خبر: 26953306
نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است

نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است

گرگان- استاندار گلستان گفت: امنیت برای ادامه حیات جامعه به مثابه اکسیژن بوده و امروز نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری مهر هادی حق شناس در دیدار با فرماندهان و مسئولان انتظامی استان گلستان اظهارکرد: پلیس به عنوان ویترین تمامی نیروهای انتظامی و نظامی به خوبی درخشیده است از بین تمامی دستگاه های اجرایی و نهادها بیشترین وظایف و ماموریت ها متوجه نیروی انتظامی است که عموم مردم از آن بهره مند می شوند.

حق شناس با اشاره به نقش پررنگ پلیس در زندگی مردم، اظهار کرد: امنیت برای ادامه حیات جامعه به مثابه اکسیژن بوده و امروز نیروی انتظامی نماد ایجاد امنیت و آرامش در کشور است.

وی افزود: نیروی انتظامی باید توجه داشته باشد که رفتار مهربانانه با مردم در راستای حل مشکلات آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

استاندار گلستان یادآور شد: رضایت مندی مردم از پلیس به معنای رضایت مندی از نظام است و آنچه ایران را در تلاطم های منطقه به جزیره امن تبدیل کرده، امنیتی حاصل از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی است.

حق شناس خاطرنشان کرد: هرگز این حجم از تحریم به یک کشور وارد نشده است و به واقع ما در شرایط یک جنگ واقعی قرار داریم اما به دلیل توان و بُنیه قوی کشور توانسته ایم خود را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: در ابتدا زنجیره تامین امنیت که پاسداری از قانون است و در انتهای این زنجیره که اجرای قانون است نیروی انتظامی به صورت جدی حضور دارد.

استاندار گلستان گفت: گلستان از مزایای بالقوه فراوانی همچون سه مرز دریایی، هوایی و زمینی برخوردار است که باید در سایه امنیتی که نیروی انتظامی در استان برقرار کرده از آن استفاده کنیم.

همچنین در این دیدار سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان گلستان اظهار کرد: وظیفه پلیس برقراری نظم، تامین امنیت و حفظ ارزش هاست و نیروی انتظامی مجری برقراری امنیتی است که محصول خون شهیدان گرانقدر است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار