۱۳:۱۵
منبع: قدسنا
دسته: سیاسی
کد خبر: 26958308
همزمان با پیشرفت‌های ایران در منطقه؛ رادیو بی بی سی: دلسردی ترامپ از شکست‌های سلسله وار نتانیاهو؛ علاقه واشنگتن به اسرائیل کم شده است

همزمان با پیشرفت‌های ایران در منطقه؛ رادیو بی بی سی: دلسردی ترامپ از شکست‌های سلسله وار نتانیاهو؛ علاقه واشنگتن به اسرائیل کم شده است

به تازگی رادیو " بی بی سی" گزارشی را در رابطه با بی توجهی سیاستمداران آمریکایی در قبال رژیم صهیونیستی و بویژه نخست وزیر آن منتشر کرده است.
به اشتراک بگذارید:

 

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری قدس (قدسنا) به تازگی رادیو " بی بی سی" گزارشی را در رابطه با بی توجهی سیاستمداران آمریکایی در قبال رژیم صهیونیستی و بویژه نخست وزیر آن منتشر کرده است.

 

طی این گزارش آمده است: در حقیقت هیچگونه نکته و معیاری در رابطه با این موضوع وجود ندارد که به طور واضح این سیاست جدید آمریکایی ها را ثابت کند اما می توان گفت که پس از سه سال همکاری و ائتلاف قوی میان تل آویو و واشنگتن (دونالد ترامپ)، اکنون نتانیاهو به عنوان نخست وزیر، اسرائیل را در حالتی قرار داده که پیش بینی تحرکات بعدی اش بسیار سخت است و در مقابل ترامپ نیز هیچ تمایلی برای ورود به جنگی جدید در خاورمیانه ندارد.

 

اکنون نگرانی بی حد و حصری میان احزاب مختلف اسرائیلی نسبت به تحرکات ایران در منطقه وجود دارد و این در حالی است که دونالد ترامپ هیچگونه واکنشی در قبال آن نشان نمی دهد.

 

به طور حتم این بی تحرکی از سوی دونالد ترامپ در قبال پیشرفت های تهران در منطقه سوال و ابهامات متعددی را در اذهان طرفداران و حامیان اسرائیل ایجاد می کند.

 

رادیو بی بی سی ادعا دارد که پیشتر نتانیاهو از ارتباطات محکم و صمیمانه خود با آمریکایی ها برای ارضای نخبگان و رای دهندگان اسرائیلی استفاده می کرد اما اکنون اوضاع فرق کرده و ترامپ از میزان توجهات اش به اسرائیل کاسته است!

 

این سازمان رسانه ای وابسته به ملکه انگلیس طی گزارش خود می گوید: شکست نتانیاهو در تشکیل کابینه و برگزاری انتخابات زودرس باعث شد تا ترامپ نسبت به نتانیاهو دیدگاهش تغییر کند، همین مسائل باعث شد تا وی در اظهار نظری اشاره کند که ارتباطات موجود میان آمریکا و اسرائیل یه هیج وجه وابسته به اشخاص نیست.

 

انتهای پیام/ م.ح

 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار