۱۴:۴۲
منبع: ایسنا
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26959943
گذر کوتاهی بر برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری مشهد

گذر کوتاهی بر برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری مشهد

نگارخانه‌های مشهد با برپایی نمایشگاه‌های متنوع، روزهای متفاوتی را برای علاقه‌مندان به هنرهای مختلف رقم می‌زنند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش ایسنا، سه نمایشگاه نقاشی « مِثل طبیعت است که تکرار می‌شود»، نمایشگاه نقاشی هنرجویان نوجوان و خردسال آموزشگاه «بیرنگ» و «پری‌ نا پری» و نمایشگاه آثار نقاشی‌خط «کارنامه» به ترتیب در نگارخانه عسل، نگارخانه اشراق، فرهنگسرای بهشت و نگارخانه رضوان برگزار می‌شود که در ادامه به جزئیات برگزاری و افتتاح این نمایشگاه‌ها می‌پردازیم.

«مِثل طبیعت است که تکرار می‌شود»

نمایشگاه گروهی نقاشی «مِثل طبیعت است که تکرار می‌شود» جمعه 17 مهر ماه ساعت 17 در نگارخانه عسل واقع در فلسطین 12، شماره 28 افتتاح خواهد شد و این نمایشگاه تا چهارشنبه 24 مهر ماه هر روز از ساعت 17 تا 20 میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است. 

در این نمایشگاه گروهی نقاشی آثار محمد ترابی، احسان احمدی، احمد پژمان، رضا خلیلی، علی سیدانی، علی سیران، غلام‌حسین سهرابی، طاهر موسوی، علیرضا طباطبایی، نوید ظفرعلیزاده، علیرضا علی‌زاده، جواد فتحعلی‌زاده، اصغر کفشچیان مقدم، حسین مولویان، علیرضا میرمصطفایی، مینو نصیرزاده و علیرضا نیک‌زاده به نمایش گذاشته خواهد شد. کیوریتور این نمایشگاه نیز علیرضا علی‌زاده است. 

«کارنامه» 

نمایشگاه آثار نقاشی‌خط هنرجویان آکادمی نقاشی‌خط خراسانی با عنوان «کارنامه» نیز شنبه 20 مهر ماه ساعت 17 تا 20 در محل نگارخانه رضوان افتتاح خواهد شد.

این نمایشگاه تا پنج‌شنبه 25 مهرماه ادامه دارد و هنرمندان و هنردوستان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند در نوبت صبح از ساعت 9 تا 12 و در نوبت عصر از ساعت 16 تا 19 به نگارخانه رضوان واقع در شهر مشهد، بلوار کوهسنگی، کوهسنگی 17، شماره 16 مراجعه نمایند.

نمایشگاه نقاشی با موضوع «امنیت و ایمنی» 

همچنین نمایشگاه نقاشی هنرجویان نوجوان و خردسال آموزشگاه نقاشی «بیرنگ» با موضوع امنیت و ایمنی از چهارشنبه 17 مهر ماه در نگارخانه اشراق واقع در حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی دایره شده است. 

بازدید از این نمایشگاه نقاشی تا شنبه 20 مهر ماه ادامه دارد و صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 17 تا 20 میزبان علاقه‌مندان به هنر نقاشی است. مدرس این نمایشگاه نیز نگین طاهری است.

 «پری نا پری»

نمایشگاه نقاشی «پری نا پری» به کوشش هاجر اعلمی و با حضور جمعی از کودکان نقاش مشهدی سه‌شنبه 16 مهر ماه در فرهنگسرای بهشت واقع در بلوار مدرس دایره شده و نمایشگاه تا یکشنبه 21 مهر ماه از ساعت 10 تا 16 میزبان بازدیدکنندگان است.

در این نمایشگاه نقاشی آثار ساجده احمدی، ریحانه اردمه، فاطمه مرتضوی، سیده الهه تقی‌زاده، سها معقول، ساره معقول، ساجده سلیمانی، فاطمه سادات میرمجتبائی، ثمینه سادات صنعتی، سیده مینا سخدری، فرنوشا خسروانی، زهرا شایسته‌فرد، زهرا نوروزی، ملیکا علی‌محمدی، روژان اعلمی، دنیز سپهر جوان، آنیسا ساعدی، پونه محمد امینی، پانته آ محمد امینی، ستایش حاجیان، نیلوفر آراسته و ستایش اکبریه به نمایش گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار