۱۵:۲۰
منبع: ایرنا
دسته: سیاسی
کد خبر: 26960575
دولت حرکت قابل قبولی در تامین اعتبار پروژه‌های عمرانی داشته است

دولت حرکت قابل قبولی در تامین اعتبار پروژه‌های عمرانی داشته است

شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت: امروز با مشکل فروش نفت مواجه هستیم و تحریم‌ها در ابعاد مختلف گسترش پیدا کرده اما دولت با برنامه‌های جدید و اقدامات مبتکرانه در تامین اعتبارات برای پروژه‌های عمرانی حرکت رو به جلو و قابل قبولی داشته است.
به اشتراک بگذارید:

عنایت الله رحیمی روز پنج‌شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان مرودشت که با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری  برگزار شد، افزود: دولت نهایت تلاش خود را به منظور کاستن از فشارها و رفع مشکلات مردم بکار گرفته است.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در حوزه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی صورت گرفته   هرچند می‌دانیم کشور درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی است. قطعا با ایستادگی و مقاومت مردم، نظام جمهوری اسلامی از این گردنه سخت نیز عبور خواهند کرد.

رحیمی افزود: مردم فهیم اندیشمند و متمدن مرودشت به خوبی شرایط کشور را درک می کنند و می دانند که کوچکترین اقدامات عمرانی با بیشترین زحمات منابع اعتباری آن تامین می شود.

 استاندار فارس در ادامه با اشاره به ارتقا فرمانداری مرودشت به فرمانداری ویژه گقت: این ارتقا یک تصمیم ملی است و اثرات بین المللی دارد.

رحیمی افزود: هر گونه ارتقا سطح تقسیمات سیاسی و تفویض اختیارات به دستگاه های اجرایی کاهش تصدی گری و تمرکز زدایی را در پی خواهد داشت که سبب تسریع در انجام امور و رفع مشکلات می شود. 

۹۲۵۴ /۶۱۱۳

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۸:۳۵
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۷:۱۵
منبع: شبستان
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۳:۵۹
منبع: شبستان
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۳:۵۹
منبع: ایران خبر
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۳:۲۶
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۳:۰۵
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۱:۳۵
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۱:۱۷
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۰:۴۵
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ ۲۲:۱۳

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار