۱۹:۱۷
منبع: ایلنا
دسته: سیاسی
کد خبر: 26963627
شهرداری تهران بودجه قابل‌قبولی دارد

شهرداری تهران بودجه قابل‌قبولی دارد

امام جمعه تهران گفت: شهرداری تهران بودجه نسبتا قابل قبولی دارد اما 40 درصد از این بودجه صرف هزینه‌های عمرانی و 69 درصد هزینه‌های جاری می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد در همایش آغاز به کار فعالیت شورایاران شهر تهران با تاکید بر اینکه این بودجه  ۴۰ به ۶۰ باید تغییر کند، گفت: شورایاری‌ها می‌توانند در این تغییر بودجه نقش داشته باشند.

ابوترابی‌فرد با اشاره به اینکه یکی از اساسی‌ترین مشکلات امروز کشور نظام مدیریت و اداری ما است که متناسب با اهداف، آرمان‌ها، ظرفیت‌های سیاسی فرهنگی، اقتصادی و علمی کشور نیست، افزود: نمی‌توان مسیر را برای یک جهش هموار کرد. باید در شهرداری تهران این نظام مدیریت را ارتقا بخشید.

وی از شورایاران خواست فعالیت مدیریت‌شهری را عمیق و عاقلانه و بالغانه نظارت کنند و گفت: شورایاران باید بر نحوه بودجه هزینه های عمرانی در حوزه خود نظارت عالمانه داشته باشد و سطح بهره‌وری را نظارت کنند. بگذارید مدیران شهرداری تهران بدانند چشمان بینا، آگاه و بصیر بر کار آنها نظارت دارد، نه کسانی که دنبال مچ‌گیری آنها هستند بلکه دوست و برادر آنها هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد همچنین متذکر شد: شما نیاز دارید عالمان، صاحبان خرد، تجربه و دغدغه در حوزه مسئولیت خود را شناسایی کنید و آنها را برای ارائه مشاوره به خود دعوت کنید.

وی در پایان گفت: اگر فکر کنید به تنهایی می‌توانید بازوی مدیریتی شهر تهران باشید بدانید که نیستید و تنها زمانی می‌توانیم که بتوانید با شورایاران ارتباط برقرار کنید. آنها باید سلوک شما را منطبق بر اصول ببینند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: فارس
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۱:۰۶
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۲۰:۰۸
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۹:۳۵
منبع: دانشجو
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۸:۵۵
منبع: ایلنا
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ ۱۸:۰۱

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار