۰۶:۰۲
منبع: برنا
دسته: سیاسی
کد خبر: 26966828
هر زمان قالیباف زود برای انتخابات ورود کرد، به ضررش تمام شد/ پیشنهاد می‌کنم قالیباف، روش خود را عوض کند/ در رسانه‌ای کردن پیام‌های عربستان مقداری صبر کنیم

هر زمان قالیباف زود برای انتخابات ورود کرد، به ضررش تمام شد/ پیشنهاد می‌کنم قالیباف، روش خود را عوض کند/ در رسانه‌ای کردن پیام‌های عربستان مقداری صبر کنیم

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره ارسال پیام از سوی عربستان به ایران گفت: بگذارید مقداری پیش برود و کار به جایی برسد.
به اشتراک بگذارید:

«محمود واعظی»، رئیس دفتر رییس جمهور، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا، در پاسخ به این سوال که «عربستان توسط چه کشورهایی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل به ایران پیام می‌فرستاد و این پیام‌ها حاوی چه مطالبی بود؟» گفت: بگذارید مقداری پیش برود و کار به جایی برسد. در دنیای امروز کانال‌ها برای اینکه مطالب منتقل شوند الی ماشاءالله است، هم  کشورها هستند و هم کانال‌های دیگر.

او در ادامه بیان کرد: مهم برای ما این است که مسلمان کشی در یمن خاتمه پیدا کند. منطقه‌ ما امن باشد و بهانه دست نیروهای خارجی، برای حضور در منطقه ندهیم، به همین دلیل ما از هر گامی که برای صلح و امنیت در منطقه برداشته شود، استقبال می‌کنیم.

واعظی درخصوص اظهارنظر اخیر قالیباف علیه دولت گفت: قالیباف با این انتقادی که به دولت می‌کند خیلی روشن است که کار انتخاباتی می‌کند و اصلا پنهان هم نمی‌‌کند. بالاخره خیلی زودرس است و تجربه گذشته او هم نشان داده وقتی خیلی زود، برای انتخابات می‌آید به ضررش می‌شود. به نظر من قالیباف باید روش خود را عوض کند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار