۱۱:۵۹
منبع: مهر
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26969750
تانکرهای آب‌رسانی از چذابه به کشور عراق اعزام شد

تانکرهای آب‌رسانی از چذابه به کشور عراق اعزام شد

دبیر کمیته زیرساخت و اسکان ستاد اربعین با بیان اینکه مشکلات زائران تا حد امکان در خروج از مرز چذابه برطرف شده است، گفت: با هماهنگی وزارت نیرو و آبفای خوزستان چند تانکر به عراق اعزام شد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو اربعین، مجید عبدالهی درباره آخرین وضعیت مرز چذابه بیان کرد: روز گذشته مشکل کمبود آب در آن‌سوی مرز یعنی در کشور عراق وجود داشت که با هماهنگی‌های وزارت نیرو و همچنین شرکت آب و فاضلاب خوزستان تانکرهایی به کشور عراق اعزام شدند.

وی افزود: تلاش شد تا با آب‌رسانی سیار جلوی بروز مشکلات گرفته شود البته تأکید می‌کنیم که این مشکلات در مرز عراق رخ می‌دهد و در داخل کشورمان تمام زائران از پذیرایی و خدمات موکب‌ها برخوردار هستند.

دبیر کمیته زیرساخت و اسکان ستاد اربعین بابیان اینکه مرز چذابه باز است و به تمام زائران اربعین خدمات می‌دهد، تأکید کرد: بروز برخی مشکلات در زیرساخت‌های عراق سبب معطلی و وقفه شده بود اما خوشبختانه هیچ مشکلی برای زائران به وجود نیامده و همگی در مرز چذابه از خدمات بهره‌مند شده و به سمت عراق رهسپار می‌شوند.

عبدالهی بیان کرد: مشکل حمل‌ونقل در کشور عراق کمی سبب بروز تأخیر شده بود که البته باید گفت دلیل اصلی آن حجم بسیار بالای زائران اربعین است که از مرزهای ایران عبور کرده و قصد حضور در عتبات رادارند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار