۱۲:۴۱
منبع: مهر
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26970373
فیلم‌های رابرت دنیرو روی آنتن می‌رود/ ستاره معترض ترامپ در سیما

فیلم‌های رابرت دنیرو روی آنتن می‌رود/ ستاره معترض ترامپ در سیما

فیلم‌های شاخص رابرت دنیرو بازیگر مطرح سینما این هفته در شبکه نمایش پخش می‌شوند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از رابرت دنیرو دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند.

رابرت دنیرو بازیگر، کارگردان و تهیه‌کننده است. او ۱۰ ساله بود که کارش را با تئاتر آغاز کرد و در نمایشنامه «جادوگر شهر اُز» هنرنمایی کرد. او بازیگری درونگراست و بازی‌های تأثیرگذار او منبع الهام بسیاری از بازیگران معاصر نظیر دانیل دی-لوئیس و شان پن بوده‌ است تا جایی که دانیل دی-لوئیس را دنیروی انگلیس می‌خوانند و او نیز دنیرو را قهرمان خود در آغاز راه بازیگری دانسته‌است.

رابرت دنیرو در سال ۱۹۶۸ اولین فیلم خود را با عنوان «احوالپرسی» اثر برایان دی پالما کارگردان جوان آن سال های سینما بازی کرد.

بر اساس تحلیلی که در ماه می سال ۲۰۱۵، بر مبنای شمار نقش‌های کلیدی یک بازیگر تهیه شد، دنیرو به عنوان بزرگترین بازیگر همه دوران تاریخ سینما برگزیده شد. او از میان ۲۰۰ فیلمی که مورد توجه قرار گرفته، هفت نقش ماندگار را تصویر کرده که از هر بازیگر دیگری بیشتر است. بازی در«پدر خوانده»، «روزی روزگاری در آمریکا»، «راننده تاکسی»، «گاو خشمگین»، «مخمصه»، «کازینو» و «شکارچی گوزن» هفت نقشِ ماندگار اوست.

دیدگاه‌های سیاسی دنیرو، خصوصا درباره رفتارهای اخیر دولت آمریکا بخصوص دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور نیز در کانون توجه جهانی قرار گرفته است.

دنیرو در آخرین مصاحبه خود بیان کرد: وقتی ترامپ انتخاب شد، گفتم باید به او فرصت بدهیم اما او بدتر از چیزی است که تصور می‌کردم او مثل گانگسترهاست، دوره‌ وحشتناکی است.

فیلم های «رونین»، «وقت نمایش»، «کارآموز»، «همه خوب هستند»، «استاد دروغ»، «مخمصه» و «امتیاز» آثاری هستند که با بازیگری این بازیگر، به ترتیب از شنبه، ۲۰ تا جمعه ۲۶ مهرماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۳ و ۸ صبح روز بعد بازپخش می شوند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۱:۴۷
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۵۵
منبع: انتخاب
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۵۲
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۳۵
منبع: شفاف
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۲۹
منبع: جام‌جم
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۲۶
منبع: مهر
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۱۱
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۰:۵۱
منبع: همشهری
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۷:۰۴
منبع: آفتاب
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۴:۱۵
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۴:۰۱
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۰:۲۹

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار