۱۴:۰۶
منبع: دانشجو
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26971772
اولین اکران دانشجویی مستند «بانو» در دانشگاه پیام نور مشهد صورت می‌گیرد

اولین اکران دانشجویی مستند «بانو» در دانشگاه پیام نور مشهد صورت می‌گیرد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مستند سینمایی «بانو» اثر برگزیده در هفتمین جشنواره فیلم سینمایی عمار است که 20 مهر ماه به همراه نقد و بررسی این اثر در دانشگاه پیام نور مشهد اکران می‌شود. این مستند به همت کارگروه زنان انجمن اسلامی دانشگاه پیام نور در این دانشگاه اکران خواهد شد. مستند بانو زندگی پرفراز و نشیب بانو عصمت احمدیان از زنان تاثیرگذار اهواز است. زنی که خود و اعضای خانواده‌اش از جمله همسر و سه فرزندش هر کدام به نوعی با جنگ در ارتباط هستند. در این مستند همچنین زندگی پس از جنگ و فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی وی به تصویر کشیده می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مستند سینمایی «بانو» اثر برگزیده در هفتمین جشنواره فیلم سینمایی عمار است که ۲۰ مهر ماه به همراه نقد و بررسی این اثر در دانشگاه پیام نور مشهد اکران می‌شود.

این مستند به همت کارگروه زنان انجمن اسلامی دانشگاه پیام نور در این دانشگاه اکران خواهد شد.

مستند بانو زندگی پرفراز و نشیب بانو عصمت احمدیان از زنان تاثیرگذار اهواز است. زنی که خود و اعضای خانواده اش از جمله همسر و سه فرزندش هر کدام به نوعی با جنگ در ارتباط هستند. در این مستند همچنین زندگی پس از جنگ و فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی وی به تصویر کشیده می‌شود.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار