۱۴:۱۳
منبع: ایرنا
دسته: سیاسی
کد خبر: 26971884
مردم و دولت عراق مواظب فتنه‌های آمریکایی‌ها باشند

مردم و دولت عراق مواظب فتنه‌های آمریکایی‌ها باشند

یزد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد گفت: حوادث اخیر که در برخی شهرهای عراق اتفاق افتاد، فتنه آمریکایی است باید مردم و دولت عراق با هوشیاری کامل و حفظ وحدت ملی از آن عبور کنند.
به اشتراک بگذارید:

آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر یزد افزود: این حوادث توسط آمریکا برای برهم‌زدن نظم و امنیت عراق است که استکبار به اهداف شیطانی خود نمی‌رسد.

وی ادامه داد: امنیت عراق برای ملت و کشور ما از اهمیت زیادی برخوردار است و باید دولت و مسئولان ما قضایا را برای حل و فصل و کمک به دولت آن کشور رصد کنند.

خطیب جمعه یزد با اشاره به تلاش دولت برای برقراری ارتباط اقتصادی با کشورهای همسایه در اتحادیه اورآسیا بابت پیگیری آن قدردانی کرد.

ناصری یزدی تصریح کرد: یکی از راه‌ها برای غلبه در جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام و انقلاب ایران برقراری ارتباط اقتصادی با کشورهای همسایه است.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد به توطئه‌های غرب با تهدید نرم در راستای فروپاشی بنیان خانواده در ایران اشاره کرد و هوشیاری مردم را در این مورد خواستار شد.

ناصری یزدی در خصوص راهپیمایی اربعین گفت: این گردهمایی اوج اقتدار و عظمت امت اسلام است و باید با وحدت و پرشور به نحو مناسبی برگزار شود.

وی تاکید کرد: عظمت راهپیمایی موجب خنثی‌شدن اهداف آمریکا و سایر دشمنان در منطقه و ایران است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان یزد به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و تکیه به ظرفیت‌های داخلی کشور اشاره کرد و بیان داشت:  راه نجات اقتصاد کشور تکیه به توانایی درون ایران است.

استاد درس خارج حوزه علمیه یزد با بیان ضرورت توجه بیشتر به نیروهای جوان و دلسوزان جامعه در بخش‌های مختلف تحقق آن را توسط دولت خواستار شد.

همزمان با سراسر کشور نماز عبادی سیاسی جمعه در ۲۱ شهر و هفت روستای پرجمعیت استان یزد اقامه شد.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷ 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه
● محکومیت حمله نظامی ترکیه به خاک سوریه
● محکومیت حمله نظامی ترکیه به خاک سوریه
منبع خبر: روزنامه جمهوری اسلامی
یزد، مقصد اول قطار گردشگری
یزد، مقصد اول قطار گردشگری
منبع خبر: صدا و سیما
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۶:۱۳
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۵:۲۶
منبع: مهر
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۳:۱۵

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار