۱۴:۱۶
دسته: سیاسی
کد خبر: 26971935
استقرار 300 دستگاه اتوبوس در مرز خسروی و منذریه /12 هزار بطری آب معدنی در مرز خسروی توزیع شد

استقرار 300 دستگاه اتوبوس در مرز خسروی و منذریه /12 هزار بطری آب معدنی در مرز خسروی توزیع شد

استاندار کرمانشاه گفت: به منظور انتقال و جابه جایی زائران اربعین حسینی 300 دستگاه اتوبوس در مرز خسروی و منذریه عراق مستقر شده است.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،   هوشنگ بازوند روز جمعه در جلسه ستاد اربعین استان در قرارگاه اربعین حسینی (ع) در مرز خسروی  گفت: برای جلوگیری از ازدحام زائران در مرز خسروی و همچنین باتوجه به محدودیت زمانی عزیمت زائران از این مرز از رسمی به دستور رئیس قرارگاه ویژه اربعین حسینی مرز خسروی به حسب ضرورت هرگاه نیاز بود مسیر قصرشیرین به خسروی در سه راهی نصرآباد مسدود می‌شود.

او اظهارداشت: هم اکنون ۱۵ هزار زائر در قصرشیرین حضور دارند و باتوجه به تکمیل ظرفیت مرز سه راهی نصرآباد مسدود شده است و نیرو‌های ارتش برای مدیریت نظم و انضباط به کمک نیروی انتظامی خواهند آمد.

استاندار کرمانشاه گفت: موکب‌ها باید خدمات لازم را در زمینه تغذیه و آب و همچنین اسکان در اختیار زائرانی که در قصرشیرین هستند، قرار دهند.از روز گذشته تاکنون ۱۲ هزار بطری آب معدنی در مرز خسروی توزیع شده و با اعلام نیروی انتظامی هم اکنون برای مدیریت تردد زائران اسلام آباد غرب به سمت قصرشیرین به صورت موقت مسدود شده است.

او گفت: حمعیت هلال احمر و سپاه نیز در اسکان زائران  اربعین حسینی بسیج شده اند و با تانکر‌های سیار آبرسانی در خسروی و منذریه بین زائران صورت می‌گیرد.

او ادامه داد: ما طبق توافق مقامات کشورمان با مقامات عراقی روزانه ۲۰ تا ۲۵ هزار زائر را باید از مرز خسروی خروج دهیم، اما این تعداد را به ۳۰ هزار رسانده ایم و اکنون زائرانی که مرز خسروی را برای عزیمت به عراق انتخاب می‌کنند باید بدانند که برای خروج از این مرز ۲۴ تا ۴۸ ساعت باید در قصرشیرین بمانند.

انتهای  پیام/ز

 


ازدحام جمعیت زائران در مرز خسروی

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۴:۱۴
منبع: شهید نیوز
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۴:۰۸
منبع: پنج‌نه‌هشت
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۴:۰۲
منبع: بهار
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۳:۳۱
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۳:۳۰
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۳:۰۲
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۳:۰۱
منبع: پنج‌نه‌هشت
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۵۳
منبع: مهر
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۴۷
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۳۶
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۳۵
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۳۳
منبع: تابناک
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۲۲
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۱۰

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار