۱۴:۳۸
منبع: برنا
دسته: سیاسی
کد خبر: 26972265
کیلومترها دورتر از مرزهای کشور، استقرار داریم

کیلومترها دورتر از مرزهای کشور، استقرار داریم

فرمانده کل سپاه گفت: ما اجازه ورود دشمن به خاک میهن اسلامی عزیزمان را نخواهیم داد و با حضور خود در کیلومتر‌ها دورتر از مرزهای کشور، راه دشمن را برای توطئه چینی‌ها و کارهای خصمانه شان سد خواهیم کرد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از سپاه نیوز، «سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی»، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در جمع پایوران سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه سپاه نهادی مردمی است و ما همیشه و در همه جا در کنار مردم خواهیم بود، گفت: اولویت سپاه کارجهادی و روحیه جهادی است و این را سرلوحه برنامه خود قرار داده ایم تا با حضور در عرصه های جهادی و اقتصاد مقاومتی و حمایت از رونق تولید چهره محرومیت از کشور زدوده شود.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه مقاومت ملت ایران در مقابل دشمنان حد و مرز ندارد، اظهار کرد: ما اجازه ورود دشمن به خاک میهن اسلامی عزیزمان را نخواهیم داد و با حضور خود در کیلومتر ها دورتر از مرزهای کشور، راه دشمن را برای توطئه چینی ها و کارهای خصمانه شان سد خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه استقامت و مقاومت سبب پیروزی است، ادامه داد: سپاه جغرافیای مقاومت را گسترش خواهد داد و زمانی که دشمن مشاهده می کند که جغرافیای مقاومت و تفکر گفتمان انقلاب اسلامی گسترش یافته است باید صحنه را ترک کند و چاره ای جز این کار نخواهد داشت.

سردار سلامی با بیان اینکه شکوه، اقتدار و عظمت ولایت و ایستادگی و روحیه انقلابی ملت ایران دشمن را ناامید کرده است، گفت: دشمن با مشاهده مقاومت ما مجبور به برگشت شده است، چرا که راه مقاومت روشن است و همه توفیقات امروز ما در سایه ایمان و اعتقاد به خدای متعال رقم خورده و امروز وظیفه ما برای ادامه راه مقاومت بسیار سنگین است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به پیروزی های اخیر ملت مظلوم یمن برابر دشمنان، بیان کرد: یمنی ها ملت مظلوم و مقاومی هستند که به رغم سنگین ترین حملات بر علیه آنها، اما با قدرت تمام و با اراده الهی بر دشمنان خود غلبه کردند.

وی تصریح کرد: امروز آمریکا و انگلیسی ها برای آشتی واسطه گری می کنند و با خواهش از یمنی ها می خواهند آتش بس کند؛ و این ضعیف ترین قوم مسلمانان در مقابل قوی ترین نظام شرور ایستادند و با اتکا بر اراده الهی و توکل بر خدا پیروز شدند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۰:۲۱
منبع: رسا
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۸:۲۸
منبع: روزنامه قدس
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۷:۵۱
منبع: افکار
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۷:۱۹
منبع: ایران خبر
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۷:۱۰
منبع: دفاع مقدس
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۶:۳۵
منبع: ایمنا
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۶:۱۳
منبع: شهدای ایران
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۵:۴۹
منبع: دفاع مقدس
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۴:۳۴
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۴:۲۱
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۴:۰۵

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار