۱۵:۴۲
منبع: پانا
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26973149
دومین «پیک امید» تماشاخانه سیار کانون رونمایی می‌شود

دومین «پیک امید» تماشاخانه سیار کانون رونمایی می‌شود

تهران (پانا) - «پیک امید» دومین تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری در حالی روز شنبه 20 مهر رونمایی می‌شود که آماده خدمات‌رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان زائر اربعین حسینی است.
به اشتراک بگذارید:

تهران (پانا) - «پیک امید» دومین تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری در حالی روز شنبه ۲۰ مهر رونمایی می‌شود که آماده خدمات‌رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان زائر اربعین حسینی است.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورشی، آیین رونمایی از دومین «پیک امید» تماشاخانه سیار کانون با حضور مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
قرار است این تماشاخانه سیار به همراه گروهی از مربیان و بسیجیان کانون در مرز مهران مستقر شود و برای کودکان و نوجوانان برنامه‌هایی متناسب با اربعین حسینی اجرا کند.
بر همین اساس، این کاروان به منظور ایجاد موکب «بچه‌های اربعین» و خدمات‌رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان زائر اربعین حسینی، ساعت ۱۱ صبح روز شنبه ۲۰ مهر۱۳۹۸ از مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران به مرز مهران اعزام می‌شود.
نمایش فیلم‌های تولید کانون پرورش فکری، برگزاری کارگاه‌های فرهنگی هنری همچون قصه‌گویی، نقاشی، سفال‌گری، کاردستی، نمایش خلاق، اوریگامی و... و اهدای بسته‌های فرهنگی و نوشت‌افزار بخشی از برنامه‌های «پیک امید» کانون است.
یادآوری می‌شود اولین تماشاخانه سیار کانون نیز سال گذشته همزمان با جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان رونمایی شد.
پیش از این تریلی تئاتر سیار کانون از سال ۱۳۵۱ در روستاهای مختلف سراسر کشور خدمات‌رسانی فرهنگی داشت که همچنان به عنوان خودروی پشتیبان، کتابخانه و حمل تجهیزات مورد نیاز، در کنار تماشاخانه‌های جدید فعالیت می‌کند و تماشاخانه جدید به واقع سومین تریلی سیار کانون به‌شمار می‌رود.
آیین حرکت این تماشاخانه سیار کانون با دمام‌نوازی به مناسبت ایام سوگواری نیز همراه است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۴:۵۶
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۰:۰۶
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۰:۰۶
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۲۳:۲۱
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۸:۵۰

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار