۱۶:۰۶
منبع: دانشجو
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26973456
فراخوان پنجمین جشنواره ققنوس البرز منتشر شد

فراخوان پنجمین جشنواره ققنوس البرز منتشر شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فراخوان پنجمین دوره جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در البرز منتشر شد. پنجمین جشنواره ققنوس در البرز در موضوعات متنوعی برگزار می‌شود. در بخش ادبیات، آثار هنری دانشجویان باید با محوریت عدالت خواهی دانشجویی، آسیب‌های اجتماعی، مشکلات صنفی دانشجویی، تحریم و اقتصاد مقاومتی، دفاع مقدس، وفاق اجتماعی ایرانیان و حمایت از مقاومت یمن باشد. در بخش هنرهای تجسمی که شامل پوستر، عکس، کاریکاتور، خوشنویسی و نقاشی می‌شود، محورهای آثار هنری در موضوعات سبک زندگی بومی و محلی و آیین‌های فراموش شده، تناقضات سبک زندگی مدرن، عدالت اجتماعی، آمریکا و استکبار نوین، شهید و دفاع مقدس فرهنگی اعلام شده است. همچنین این جشنواره در بخش‌های خوشنویسی، ادبیات نمایشی، فیلم کوتاه، انیمیشن، تئاتر و استندآپ کمدی، موسیقی، مداحی و پژوهش‌های هنری در موضوعات مختلف برنامه ریزی شده است. موضوع ویژه در همه این بخش‌ها، علاوه بر موضوعات اختصاصی در هر بخش، حمایت از مقاومت یمن طراحی شده است. مهلت ارسال آثار به این جشنواره 30 دی تعیین شده و اختتامیه در اسفند امسال برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 32755977 و 09905484394 تماس حاصل کرده و یا به آی دی @mahealborz_admin ارتباط برقرار کنند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، فراخوان پنجمین دوره جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در البرز منتشر شد.

پنجمین جشنواره ققنوس در البرز در موضوعات متنوعی برگزار می‌شود. در بخش ادبیات، آثار هنری دانشجویان باید با محوریت عدالت خواهی دانشجویی، آسیب‌های اجتماعی، مشکلات صنفی دانشجویی، تحریم و اقتصاد مقاومتی، دفاع مقدس، وفاق اجتماعی ایرانیان و حمایت از مقاومت یمن باشد.

در بخش هنر‌های تجسمی که شامل پوستر، عکس، کاریکاتور، خوشنویسی و نقاشی می‌شود، محور‌های آثار هنری در موضوعات سبک زندگی بومی و محلی و آیین‌های فراموش شده، تناقضات سبک زندگی مدرن، عدالت اجتماعی، آمریکا و استکبار نوین، شهید و دفاع مقدس فرهنگی اعلام شده است.

همچنین این جشنواره در بخش‌های خوشنویسی، ادبیات نمایشی، فیلم کوتاه، انیمیشن، تئاتر و استندآپ کمدی، موسیقی، مداحی و پژوهش‌های هنری در موضوعات مختلف برنامه ریزی شده است.

موضوع ویژه در همه این بخش ها، علاوه بر موضوعات اختصاصی در هر بخش، حمایت از مقاومت یمن طراحی شده است.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۳۰ دی تعیین شده و اختتامیه در اسفند امسال برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۳۲۷۵۵۹۷۷ و ۰۹۹۰۵۴۸۴۳۹۴ تماس حاصل کرده و یا به آی دی @mahealborz_admin ارتباط برقرار کنند.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار