۱۷:۰۴
منبع: همشهری
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26974053
فیلم‌های رابرت دنیرو در شبکه نمایش

فیلم‌های رابرت دنیرو در شبکه نمایش

همشهری آنلاین: فیلم‌های شاخص رابرت دنیرو، بازیگر مطرح سینما از جمله «رونین»، استاد دروغ، مخمصه و … این هفته در شبکه نمایش پخش می‌شوند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش ایسنا؛ این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلمهایی از « رابرت دنیرو »، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند.

رابرت دنیرو بازیگر، کارگردان و تهیه کننده است. او ده ساله بود که کارش را با تئاتر آغاز کرد و در نمایشنامه «جادوگر شهر اُز» هنرنمایی کرد. او در سال ۱۹۶۸ اولین فیلم خود را با عنوان «احوالپرسی» اثر برایان دی پالما کارگردان جوان آن سال‌های سینما بازی کرد.

بر اساس تحلیلی که در ماه می سال ۲۰۱۵ که بر اساس شمار نقش‌های کلیدی یک بازیگر تهیه شد، دنیرو به عنوان بزرگترین بازیگر همه دوران تاریخ سینما برگزیده شد. او از میان ۲۰۰ فیلمی که مورد توجه قرار گرفته، هفت نقش ماندگار را تصویر کرده که از هر بازیگر دیگری بیشتر است. بازی در«پدر خوانده»، «روزی روزگاری در آمریکا»، «راننده تاکسی»، «گاو خشمگین»، «مخمصه»، «کازینو» و «شکارچی گوزن» هفت نقشِ ماندگار اوست.

وی در سال ۲۰۰۸ جایزه دوربین طلایی را به خاطر یک عمر حضور جاودان در عرصه سینما تحت عنوان شاهکار جهانی در برلین و از دستان مارتین اسکورسیزی دریافت کرد.

فیلم های  «رونین»، «وقت نمایش»، «کارآموز»، «همه خوب هستند»، «استاد دروغ»، «مخمصه» و «امتیاز» آثاری هستند که با بازیگری این بازیگر، به ترتیب از شنبه، ۲۰ تا جمعه ۲۶ مهرماه ، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۰۳:۰۰ و ۰۸:۰۰ روز بعد باز پخش می‌شوند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۳:۳۰
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۱:۵۸
منبع: روزنامه قدس
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۱:۵۴
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۱:۴۷
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۵۵
منبع: انتخاب
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۵۲
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۳۵
منبع: جام‌جم
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۲۶
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۰:۵۱
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۳:۱۵
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۱:۵۶

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار