۰۰:۰۶
دسته: سیاسی
کد خبر: 26977215
انعکاس

انعکاس

انعکاس
به اشتراک بگذارید:

انتخاب مدعی شد: یک خبرعجیب؛داماد وزیرکار که به 20 سال حبس محکوم شده پیش از انتقال به زندان،قصدفرار ازایران را داشته است . هادی رضوی پیش ازرفتن به زندان،قصدفرار ازایران را داشت و مقدمات فرارش درحال انجام بوده که بااطلاع به موقع نیروهای امنیتی،وی شبانه درمنزلش وپیش ازفرار بازداشت می شود اماکدام یک ازنزدیکان اوشرایط رابرای فراروی مهیاکرده بودند؟
نامه نیوز نوشت : حسین ا... ‌کرم گفت: «نوعا کار جریان افراطی اصلاح‌طلب و اعتدالگرا، سیاسی است؛ چرا که در شهرداری شعار «شهر امن برای زنان را مطرح کردند» اما دیدیم متأسفانه شهردار، همسر دوم خودش را به قتل رساند. این نشان می‌دهد شعار حضور زنان در ورزشگاه، بدون بسترسازی نرم‌افزاری و آمادگی فیزیکی ورزشگاه‌ها نیز نه‌تنها فقط یک شعار است بلکه یک ادعای ظاهری، سیاسی و بی‌محتواست. این نوع حرف‌ها فقط با هدف کسب قدرت بیان می‌شود.
عصر ایران نوشت: مریم ممبینی همسر کاووس سیدامامی متهم پرونده معروف به فعالان محیط زیستی که بهمن سال ۹۶ در اوین خودکشی کرد، با رفع دستور قضایی مبنی بر ممنوعیتش برای خروج از کشور، از ایران رفت. پیام‌درفشان وکیل همسر کاووس سیدامامی اظهار کرد: بر اساس طرح و پیگیری مسئله در بخش مرکزی دادستانی تهران و دادسرای انتظامی قضات و پیرو مذاکرات انجام گرفته بین مسئولان دادسرای انتظامی قضات و سرپرست دادسرای اوین به عنوان مقام قضایی صادرکننده دستور ممنوع‌الخروجی و نهاد امنیتی مسئول پرونده، دستور رفع ممنوع‌الخروجی موکل صادر شد و موکل با گرفتن گذرنامه به صورت قانونی و بدون ایجاد هرگونه مشکل و مانع از کشور خارج شده و نزد فرزندان خود به کانادا رفته است.
انتخاب نوشت : سخنگوی ستاد عملیات مشترک نیروهای مسلح عراق پنج شنبه شب در یک گفت و گوی رسانه ای شایعات منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر حضور نیروهای نظامی از ایران  برای مساعدت در تامین امنیت مراسم میلیونی اربعین و جنجال سازی به بهانه آن را رد کرد.سرلشکر"تحسین الخفاجی" گفت که همه زائران عراقی و غیر عراقی مورد حمایت و حفاظت نیروهای عراقی قرار دارند و هیچ نیروی ایرانی در داخل خاک عراق حضور ندارد. وی گفت: این که گفته شده نیروهای نظامی ایران وارد عراق شده اند، صحت ندارد و در خط مرزی نیز نیروهای الحشد الشعبی و نه ایرانی، حضور دارند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه
منبع: ایران آنلاین
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۵:۳۲
منبع: پارسینه
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۲:۱۰
منبع: عصر ایران
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۱:۵۳
منبع: آفتاب
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۰:۲۵
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۰:۲۳
منبع: بهار
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۱۰:۱۹
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ ۰۹:۴۷

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار