۰۰:۰۶
دسته: سیاسی
کد خبر: 26977222
واعظی: نامزدها به جای پول پخش کردن با مردم صحبت کنند

واعظی: نامزدها به جای پول پخش کردن با مردم صحبت کنند

واعظی: نامزدها به جای پول پخش کردن با مردم صحبت کنند
به اشتراک بگذارید:
رئیس دفتر رئیس جمهور با انتقاد از ورود پول کثیف به عرصه انتخابات، گفت: نامزدها باید با مردم بیشتر صحبت کنند تا برای رای دادن اقناع شوند نه این که با پول پخش کردن بخواهند رای جمع کنند.محمود واعظی در گفت و گویی با خبرآنلاین با تایید این که هر انتخاباتی برای نامزدها هزینه هایی به همراه دارد، افزود: اما وقتی هزینه ها از حدی بگذرد یعنی انتخابات ناسالم است. بنابراین بهترین شیوه این است که با مردم بیشتر صحبت شود تا برای رای دادن اقناع شوند نه این که با پول پخش کردن بخواهند رای جمع کنند.
 وی همچنین در خصوص اظهارنظرهای انتقادی محمدباقر قالیباف علیه دولت گفت: «قالیباف با این انتقادی که به دولت می‌کند خیلی روشن است که کار انتخاباتی می‌کند و اصلا پنهان هم نمی‌‌کند. بالاخره خیلی زودرس است و تجربه گذشته او هم نشان داده وقتی خیلی زود، برای انتخابات می‌آید به ضررش می‌شود. به نظر من قالیباف باید روش خود را عوض کند.»
واعظی همچنین در پاسخ به این سوال که «عربستان توسط چه کشورهایی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل پیام می‌فرستاد» گفت: بگذارید مقداری پیش برود و کار به جایی برسد. در دنیای امروز کانال‌ها برای این که مطالب منتقل شوند الی ماشاء ا... است، هم  کشورها هستند و هم کانال‌های دیگر.
 محمود واعظی در ادامه بیان کرد: مهم برای ما این است که مسلمان کشی در یمن خاتمه یابد. منطقه‌ ما امن باشد و بهانه دست نیروهای خارجی، برای حضور در منطقه ندهیم، به همین دلیل ما از هر گامی که برای صلح و امنیت در منطقه برداشته شود، استقبال می‌کنیم. 
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار