۰۸:۵۵
منبع: دانشجو
دسته: سیاسی
کد خبر: 26979627
پژمان‌فر: نباید هزینه‌های سنگین برجام را تکرار کنیم

پژمان‌فر: نباید هزینه‌های سنگین برجام را تکرار کنیم

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: ما نسبت به اصل برجام رویکرد خلاف قانون و قانون اساسی را در مجلس شاهد بودیم و در حقیقت بدعتی بود که در سایه آن بدعت‌های جدید شکل گرفت. وی افزود: هیأت رئیسه مجلس حق ندارد خود را به جای کل نمایندگان گذاشته و درباره آن‌ها تصمیم‌گیری کند. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: متاسفانه قانونی که نیازمند دو سوم رای نمایندگان است را به صحن آورده و مصوب می‌کند و حتی اجازه اظهار نظر هم به نمایندگان نمی‌دهد. پژمان‌فر گفت: مردم و نمایندگان در دوران تصویب برجام در طول برجام نتوانستند حرف‌شان را بیان کنند. وی افزود: صدها بار رئیس‌جمهور و وزرایش و دولتمردان اعلام کردند که برجام نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر و قانونی که تصویب شده و به تصویب رسیده است حق کم و زیاد کردن در آن را ندارند. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با انتقاد از دولتمردان که قول تصویب جزئیات جدید در برجام و تغییر در آن را به طرف مقابل دادند گفت: متاسفانه دولت مجلس را فرمایشی تصور کرده و احساس می‌کنند که پشت‌شان به چیزی گرم است. پژمان‌فر گفت: تغییر در جزئیات برجام به هیچ وجه راهی ندارد و نباید از مواضع خود عقب‌نشینی کنیم ضمن اینکه ما در برجام هزینه‌های سنگینی داده و باخته‌ایم و نباید از این باخت قبلی خود برای باخت جدید برنامه‌ریزی جدیدی صورت گیرد. وی خاطرنشان کرد: دولت نباید با غرور و عزت ملی ایرانیان بازی کرده و نسبت به سرنوشت آن‌ها بی‌تفاوت باشد.
به اشتراک بگذارید:
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: ما نسبت به اصل برجام رویکرد خلاف قانون و قانون اساسی را در مجلس شاهد بودیم و در حقیقت بدعتی بود که در سایه آن بدعت‌های جدید شکل گرفت.

وی افزود: هیأت رئیسه مجلس حق ندارد خود را به جای کل نمایندگان گذاشته و درباره آن‌ها تصمیم‌گیری کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: متاسفانه قانونی که نیازمند دو سوم رای نمایندگان است را به صحن آورده و مصوب می‌کند و حتی اجازه اظهار نظر هم به نمایندگان نمی‌دهد.

پژمان‌فر گفت: مردم و نمایندگان در دوران تصویب برجام در طول برجام نتوانستند حرف‌شان را بیان کنند.

وی افزود: صد‌ها بار رئیس‌جمهور و وزرایش و دولتمردان اعلام کردند که برجام نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر و قانونی که تصویب شده و به تصویب رسیده است حق کم و زیاد کردن در آن را ندارند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با انتقاد از دولتمردان که قول تصویب جزئیات جدید در برجام و تغییر در آن را به طرف مقابل دادند گفت: متاسفانه دولت مجلس را فرمایشی تصور کرده و احساس می‌کنند که پشت‌شان به چیزی گرم است.

پژمان‌فر گفت: تغییر در جزئیات برجام به هیچ وجه راهی ندارد و نباید از مواضع خود عقب‌نشینی کنیم ضمن اینکه ما در برجام هزینه‌های سنگینی داده و باخته‌ایم و نباید از این باخت قبلی خود برای باخت جدید برنامه‌ریزی جدیدی صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: دولت نباید با غرور و عزت ملی ایرانیان بازی کرده و نسبت به سرنوشت آن‌ها بی‌تفاوت باشد.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار