۱۰:۳۵
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26982405
اظهار نظر جسورانه رابرت دنیرو درباره دونالد ترامپ

اظهار نظر جسورانه رابرت دنیرو درباره دونالد ترامپ

رابرت دنیرو که در اکران فیلم «مرد ایرلندی» در جشنواره فیلم نیویورک حضور داشت، دوباره علیه ترامپ صحبت کرد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ورایتی، رابرت دنیرو دوباره ترامپ را مورد حمله قرار داد و گفت: رئیس جمهور آمریکا، یک «بازیکن کثیف» است که تلاش می‌کند موسسات را نابود کند تا خودش را نجات دهد.

این بازیگر برنده اسکار، صحبت هایش را در جشنواره فیلم لندن که فیلم مافیایی «مرد ایرلندی» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی قرار است در آن نمایش داده شود، بیان کرد.

او در این جشنواره بریتانیایی گفت: امروزه، همه چیز معکوس شده که به خاطر حضور ترامپ است. به این دلیل که او یک بازیکن کثیف است. برای من جای تعجب است که او با این موضوع کنار می‌آید. او تلاش می‌کند که موسسات را نابود کند؛ آن هم فقط به یک دلیل، نجات خودش و همه ما آن را می‌دانیم. این منزجر ننده است که ما جمهوری خواهانی داریم که می‌ترسند کاری انجام دهند و از ایستادن می‌هراسند. من باید دائماً در مورد این مدیریت صحبت کنم؛ چرا که باید این موضوع غلط را درست کنیم.

دنیرو از فرصتش در جشنواره فیلم لندن استفاده کرد و به طور پیاپی ترامپ را هدف صحبت هایش قرار داد.

او به روزنامه گاردین گفت که ترامپ یک رئیس جمهور گانگستر است. رابرت دنیرو همچنین در واکنش به بحث استیضاح ترامپ گفت: بی صبرانه منتظر هستم او را در زندان ببینم. نمی‌خواهم که او بمیرد بلکه می‌خواهم که به زندان بیفتد.

این بازیگر همچنین در برنامه تلویزیونی گراهام نورتون حضور پیدا کرد و گفت: ما یک رئیس جمهور عجیب و پیچیده داریم که فکر می‌کند گانگستر است؛ او حتی یک گانگستر خوب نیست، گانگستر‌ها شرافت دارند. وقتی با آن‌ها دست می‌دهید، شما به آن‌ها و آن‌ها به شما متعهد خواهند شد؛ اما ترامپ این گونه نیست.

 

انتهای پیام/

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار