۱۱:۰۱
منبع: فارس
دسته: سیاسی
کد خبر: 26983208
درخواست بسیج دانشگاه‌های تهران از علی‌عسگری برای پخش مطالبات کارگران هفت‌تپه از رسانه ملی

درخواست بسیج دانشگاه‌های تهران از علی‌عسگری برای پخش مطالبات کارگران هفت‌تپه از رسانه ملی

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، شهیدبهشتی و شریف طی نامه‌ای از علی‌عسگری رئیس سازمان صدا و سیما خواستند تا مطالبات کارگران نیشکر هفت‌تپه در رسانه ملی پوشش داده شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، شهیدبهشتی و شریف طی نامه‌ای از علی‌عسگری رئیس سازمان صدا و سیما خواستند تا مطالبات کارگران نیشکر هفت‌تپه در  رسانه‌ ملی پوشش داده شود.

در نامه ابتدای نامه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، شهیدبهشتی و شریف به علی‌عسگری آمده است: چند سالی است، شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با مشکلات عدیده کارگری و مدیریتی مواجه است که بعلت برخورد غلط نهاد های ذی ربط به ویژه در یکسال اخیر تبدیل به بحران جدی گردیده است. 

در این نامه تاکید شده است:‌رسانه ملی، همانطور که از اسمش پیداست می بایست متعلق به مردم علی الخصوص قشر فرودست و رنج کشیده باشد که عملا چنین نیست. از جمله مطالبات اساسی و مهم کارگران این شرکت نیز پوشش رسانه ای  بدون سانسور و صریح اعتراضات در صدا و سیما است.

دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های تهران در قسمت دیگری از این نامه ضمن گلایه از نحوه پوشش برخی اخبار رسانه ملی درباره مطالبات کارگران هفت تپه، آورده‌اند: در این یکسال با حضور خود در بین کارگران سعی بر پیگیری و حل و فصل مشکلات آنها  و رساندن صدای اعتراضات کارگری به گوش مسئولین و مردم جهت پر نمودن خلا حضور صدا و سیما در بین آنها را داشته است.

دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های تهران، شهیدبهشتی و شریف در قسمت دیگری از این نامه ضمن درخواست از رئیس رسانه ملی برای پوشش صریح و بی پرده مطالبات کارگری و انعکاس تصویر درستی از شرایط موجود، تاکید کردند: درصورت نپرداختن به موضوع بسیج دانشجویی، مستندی در این باره تهیه و راسا رسانه‌ای می‌کند. طبعا این اقدام نشانگر عدم کفایت و استطاعت صدا و سیما در بدیهی ترین وظیفه خود است.

انتهای پیام/

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار