۱۱:۴۳
منبع: شبستان
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26984523
آمادگی کامل نجف اشرف برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع)

آمادگی کامل نجف اشرف برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع)

استان نجف اشرف از آمادگی کامل امنیتی و خدماتی خود برای استقبال از زائران اربعین اباعبدالله الحسین (علیه السلام) خبر داد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از رادیو الروضه، مسئولان استان نجف اشرف اعلام کردند: این استان  آمادگی کامل امنیتی و خدماتی برای استقبال از زائران اربعین امام حسین(علیه السلام) را دارد و آماده خدمت رسانی به زائران اربعین است.

این مسئولان تاکید کردند: راههای جدیدی به ویژه در جاده نجف اشرف – کربلای معلی برای کاهش تراکم ترافیکی و عبور و مرور زائران افتتاح شده است.

این مسئولان اعلام کردند: مکان ها و فضاهایی نیز برای استراحت و خوابیدن زائران در مسیر نجف تا کربلای معلی فراهم شده است.

 

در همین حال، «علی عنوز» مسئول موکب «حامل اللواء» گفت: مهندس «یوسف الشیخ راضی» دبیرکل آستان مطهر علوی(علیه السلام و عضو کمیته عالی ناظر بر مراسم اربعین امام حسین(علیه السلام) دستور بازگشایی موکب حامل اللواء(پرچمدار) را به منظور خدمت رسانی به زائران حرم امیرالمومنین علی بن ابیطالب(علیه السلام) در طول مراسم اربعین امام حسین(علیه السلام) داده است.

عنوز افزود: خدمت رسانی در این موکب به صورت وعده های غذایی و سریع ادامه دارد، به طوری که دو هزار وعده (صبحانه، ناهار و شام) برای زائران آماده می شود. تعداد این وعده ها به تناسب با افزایش تعداد زائران بیشتر می شود.

وی ادامه داد: این موکب فعالیت خود را در توزیع وعده های غذایی از روز اول صفر آغاز کرده است و تا مراسم اربعین ادامه دارد.

پایان پیام/ 44
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار