۱۲:۰۷
منبع: برنا
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26985277
گردهمایی بی نظیر و جهانی حماسه اربعین حسینی (ع)

گردهمایی بی نظیر و جهانی حماسه اربعین حسینی (ع)

دلدادگی عاشقان سرور و سالار آزادگان جهان در کربلا که با وحدت و همدلی، بزرگ‌ترین تجمع مذهبی جهان در کربلای معلی را به نمایش می‌گذارند، در برنامه «صباح جدید» شبکه العالم به تصویر کشیده می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ از آنجا که تبلور نخستین زیارت ائمه اطهار و اهتمام به این مضمون که زیارت واقعی چیست و چگونه انجام می‌شود، از اربعین آغاز می‌شود و بر اساس اهمیت و اعتباری که روز اربعین در میان شیعیان دارد، شبکه العالم در برنامه «صباح جدید» ابعاد مهمی از آیین پیاده روی اربعین در سطح سیاسی، اجتماعی و معنوی را تشریح خواهد کرد.

در این راستا، «صباح جدید» رویکرد اصلی برنامه زنده و روزانه خود را به توصیف راهپیمایی اربعین و جنبه های متنوع آن و همچنین گزارش های دقیق مبتنی روایت زنده خبرنگاران از این مناسک مهم و موثر به تفسیر کنشگران آن، اختصاص خواهد داد.

از این رو مهمانانی همچون کارگردان و تهیه کننده تعزیه در این روزهای بوستان آب و آتش، دایر کنندگان مواکب، عکاسان زائر، مستندسازان و خبرنگاران زائر و ... با حضور در برنامه صبحگاهی شبکه العالم، در خصوص راز و رمز این همه عشق و تکاپو برای زیارت سید الشهداء در روز اربعین و نقش این روز در تداوم قیام حسینی(ع) و نیز خاطرات سفر اربعین سخن خواهند گفت.

همچنین دو تا سه گروه از گزارشگران شبکه العالم در مرزهای کشور مستقر خواهند بود و با ارتباط زنده با استودیوی «صباح جدید»، رویداد بی نظیر و جهانی اربعین را پوشش کامل خواهند داد.

«صباح جدید» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد فهمی و محمد معین مقامی و اجرای افنان معمار و سوسن الرجب، همه روزه ساعت 9 الی 10:30 صبح به وقت تهران از آنتن شبکه العالم برای عرب زبانان پخش می شود.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: دانا
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۰:۱۹
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۰:۱۸
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۰:۱۵
منبع: صراط
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۲۱:۲۶
منبع: جام‌نیوز
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۲۱:۱۰
منبع: شهید نیوز
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۸:۴۲
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۸:۰۹
منبع: شهدای ایران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۸:۰۱
منبع: میزان
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۷:۰۶
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۶:۴۲
منبع: شهدای ایران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۶:۳۷
منبع: پارسینه
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۶:۳۶
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۶:۳۰
منبع: مشرق
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۶:۰۷
منبع: دانا
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۵:۲۰
منبع: مشرق
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۴:۵۹
منبع: شبستان
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۱۳
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۱:۱۰
منبع: فارس
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۰۲
منبع: فارس
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۰۱

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار