۱۲:۱۰
دسته: سیاسی
کد خبر: 26985355
رهنمودهای رهبر انقلاب برگرفته از اسلام ناب و فطرت انسان‌هاست

رهنمودهای رهبر انقلاب برگرفته از اسلام ناب و فطرت انسان‌هاست

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی با اشاره پیام رهبر انقلاب به بشار اسد، گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری توصیه‌های اسلامی و انسانی است که برگرفته از فطرت تمامی انسانهاست.
به اشتراک بگذارید:

محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به پیام رهبر انقلاب به بشار اسد مبنی بر اینکه «مردم سوریه خط قرمز ما هستند»، گفت: دلسوزان نظام جمهوری اسلامی ایران که در راس آنها مقام معظم رهبری قرار دارد پرورش یافته مکتب تعالی بخش اسلام هستند و اسلام ناب محمدی هم به تمامی مسلمانان جهان آموخته است که برای جان انسانها اهمیت قائل باشند.

او ادامه داد: بنابراین هیچ کشوری نباید بخاطر کسب قدرت و  خاک، جان انسانها را نادیده بگیرد و موجب کشته شدن افراد بی‌گناه شوند. لذا مقام معظم رهبری هم که از پرورش یافتگان اسلام ناب محمدی هستند، به بشار اسد توصیه کردند که مبادا بخاطر آزادی‌ِ بخشی از خاک سوریه، افراد بی‌گناهی که به بخشی از سیاست‌ها و برنامه‌های درون این کشور اعتراض دارند اما اقدامات تروریستی و براندازی انجام نمی‌دهند، نباید خونشان ریخته شود و جانشان در معرض خطر قرار گیرد.


بیشتر بخوانید: استکبار ستیزی راهبرد اصلی امام خمینی (ره)در عرصه سیاست خارجی بود


راه‌چمنی خاطرنشان کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری توصیه‌های اسلامی و انسانی است که برگرفته از فطرت تمامی انسانهاست؛ لذا طبیعی است که سران سوریه این توصیه را سرلوحه اقداماتشان قرار دهند و هر اقدامی که برای تثبیت نظام سوریه در حال انجام است با این رهنمود تطبیق داده شود؛ اقدامی اخلاقی که نشأت گرفته از آموزه‌های اسلام ناب است.

انتهای پیام/

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار