۱۵:۱۴
منبع: تسنیم
دسته: سیاسی
کد خبر: 26990417
استاندار البرز: کار دولت تعطیلی‌پذیر نیست؛ مدیران باید شبانه‌روزی پای کار باشند

استاندار البرز: کار دولت تعطیلی‌پذیر نیست؛ مدیران باید شبانه‌روزی پای کار باشند

استاندار البرز با بیان اینکه تمام تلاش مدیران باید خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها باشد، گفت: کار دولت تعطیلی‌پذیر نیست و مدیران باید شبانه روزی پای کار باشند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، عزیزاله شهبازی در جلسه شورای معاونان که ظهر امروز با حضور معاونان و تعدادی از مدیران کل استانداری، فرمانداران و شهردار کرج و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، برگزار شد، با اشاره به اینکه کار دولت تعطیلی‌پذیر نیست و مدیران باید شبانه روزی پای کار باشند، اظهار داشت: بر این اساس استقرار مدیران در محل خدمت خود بسیار ضرورت دارد.

وی افزود:  سکونت مدیران در محل خدمت، سبب می‌شود که اشراف کاملی بر روند امور داشته و در مواقع بحران و ضرور به موقع نسبت به اتخاذ تدابیر لازم اقدام کنند.

استاندار البرز با بیان اینکه هیچ تلفنی نباید از دسترس خارج شود چراکه روند خدمات رسانی و حل مشکلات مردم نباید به دلیل عدم حضور مدیران مختل شود،بیان کرد:  باید با دقت تمهیداتی اندیشیده شود که براساس سیاست‌های دولت و نظام انتخاباتی بدون حاشیه و در نهایت رعایت اصل بی طرفی با هدف صیانت از آرای مردم برگزار شود تا مردم بتوانند آزادانه کاندیدای قانونی منتخب خود را  انتخاب کنند.

استاندار البرز، عنوان کرد: ضرورت دارد مدیران به طور دقیق و کامل به مطالعه شیوه نامه برگزاری انتخابات پرداخته و کارشناسی شده و دقیق پیش بروند.

شهبازی با بیان اینکه  مدیران البرز باید از اقدامات جزیره‌ای و پراکنده خودداری کنند،متذکر شد: با تعصب قوانین و اسناد بالادستی که مطالبه مردم است را اجرایی میکنم و تمام تلاش خود را در راستای تحقق وعده‌ها و سیاست‌های دولت و نظام در البرز معطوف می‌کنم.

انتهای پیام/ش

R7810/P/S6,50/CT11
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار