۱۵:۳۸
منبع: طرفداری
دسته: ورزشی
کد خبر: 26991026
ابوالفضل رزاق پور: امیدوارم اهالی فوتبال از تیم امید حمایت کنند؛ اهمیت بازی با استرالیا را درک می‌کنیم

ابوالفضل رزاق پور: امیدوارم اهالی فوتبال از تیم امید حمایت کنند؛ اهمیت بازی با استرالیا را درک می‌کنیم

رزاق پور در خصوص وضعیت خود و بازیکنان تیم امید صحبت کرد.
به اشتراک بگذارید:

طرفداری- بازیکن تیم فوتبال المپیک ایران معتقد است این تیم بیش از هر زمان دیگری به حمایت همه جانبه و انرژی مثبت اهالی فوتبال نیاز دارد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ابوالفضل رزاق‌ پور، بازیکن تیم ملی امید که همراه با سایر ملی پوشان در اردوی قطر حضور دارد در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت:

خوشبختانه شرایط خوبی در تیم حاکم است، بچه‌ها همدل و متحد هستند و انگیزه زیادی دارند که بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند. امیدوارم همه اهالی فوتبال در این فرصت باقیمانده از تیم حمایت کنند، این بچه‌ها می‌خواهند خودشان را ثابت کنند و انگیزه زیادی دارند.

رزاق‌پور اضافه کرد:

بین بچه‌ها جو بسیار خوبی دیده می‌شود و شور و شوقی که می‌تواند به موفقیت ما کمک کند. برای رسیدن به هدفمان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم. خواسته زیادی هم نداریم، فقط می‌خواهیم که در این زمان باقی‌مانده از نماینده ایران حمایت کنند تا انگیزه و روحیه لازم را داشته باشیم. بازی با استرالیا برای همه اعضای تیم بسیار مهم است و اهمیت این مسابقه را به خوبی درک می‌کنیم. می‌دانیم این بهترین فرصت است که خودمان را محک بزنیم و امیدواریم با اجرای خواسته‌های کادر فنی در این بازی نمایش شایسته‌ای ارائه بدهیم.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۱:۳۶
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۸:۰۶

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار