۱۵:۴۸
منبع: ورزش سه
دسته: ورزشی
کد خبر: 26991231
اهمیت بازی با استرالیا را درک می‌دانیم؛ / رزاق‌پور: تیم المپیک ایران فقط یک چیز می‌خواهد

اهمیت بازی با استرالیا را درک می‌دانیم؛ / رزاق‌پور: تیم المپیک ایران فقط یک چیز می‌خواهد

هافبک تیم فوتبال المپیک ایران معتقد است این تیم بیش از هر زمان دیگری به حمایت همه جانبه و انرژی مثبت اهالی فوتبال نیاز دارد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، ابوالفضل رزاق پور که به همراه تیم امید در اردوى قطر حضور دارد در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت: خوشبختانه شرایط خوبى در تیم حاکم است، بچه ها همدل و متحد هستند و انگیزه زیادى دارند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند. امیدوارم همه اهالى فوتبال در این فرصت باقیمانده از تیم حمایت کنند، این بچه ها میخواهند خودشان را ثابت کنند و انگیزه زیادى دارند.


رزاق پور اضافه کرد: بین بچه ها جو بسیار خوبى دیده مى شود و شور و شوقى که مى تواند به موفقیت ما کمک کند.براى رسیدن به هدفمان از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم. خواسته زیادی هم نداریم، فقط یک چیز می‌خواهیم آن هم این است که در این زمان و فرصتى که تا مسابقات باقى مانده از ما نه بلکه از نماینده ایران حمایت کنند تا انگیزه و روحیه لازم را داشته باشیم.این انرژى مثبت بیش از هر چیزى به ما کمک مى کند و به آن نیاز داریم.


او در مورد بازی دوستانه با استرالیا هم بیان کرد: بازى با استرالیا براى همه اعضاى تیم بسیار مهم است و اهمیت این مسابقه را به خوبى درک مى کنیم. مى دانیم این بهترین فرصت است که خودمان را محک بزنیم و امیدواریم با اجراى خواسته هاى کادر فنى در این بازى نمایش شایسته اى ارائه بدهیم.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار