۱۵:۵۵
منبع: دانشجو
دسته: ورزشی
کد خبر: 26991393
رزاق پور: اهمیت بازی با استرالیا را درک می‌کنیم

رزاق پور: اهمیت بازی با استرالیا را درک می‌کنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابوالفضل رزاق پور که به همراه تیم امید در اردوی قطر حضور دارد در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت: خوشبختانه شرایط خوبی در تیم حاکم است، بچه‌ها همدل و متحد هستند و انگیزه زیادی دارند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند. امیدوارم همه اهالی فوتبال در این فرصت باقیمانده از تیم حمایت کنند، این بچه‌ها میخواهند خودشان را ثابت کنند و انگیزه زیادی دارند. رزاق پور اضافه کرد: بین بچه‌ها جو بسیار خوبی دیده می‌شود و شور و شوقی که می‌تواند به موفقیت ما کمک کند. برای رسیدن به هدفمان از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم. خواسته زیادی هم نداریم، فقط یک چیز میخواهیم آن هم این است که در این زمان و فرصتی که تا مسابقات باقی مانده از ما نه بلکه از نماینده ایران حمایت کنند تا انگیزه و روحیه لازم را داشته باشیم. این انرژی مثبت بیش از هر چیزی به ما کمک می‌کند و به آن نیاز داریم. بازی با استرالیا برای همه اعضای تیم بسیار مهم است و اهمیت این مسابقه را به خوبی درک می‌کنیم. می‌دانیم این بهترین فرصت است که خودمان را محک بزنیم و امیدواریم با اجرای خواسته‌های کادر فنی در این بازی نمایش شایسته‌ای ارائه بدهیم.
به اشتراک بگذارید:
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، ابوالفضل رزاق پور که به همراه تیم امید در اردوى قطر حضور دارد در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت: خوشبختانه شرایط خوبى در تیم حاکم است، بچه‌ها همدل و متحد هستند و انگیزه زیادى دارند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند. امیدوارم همه اهالى فوتبال در این فرصت باقیمانده از تیم حمایت کنند، این بچه‌ها میخواهند خودشان را ثابت کنند و انگیزه زیادى دارند.

رزاق پور اضافه کرد: بین بچه‌ها جو بسیار خوبى دیده مى شود و شور و شوقى که مى تواند به موفقیت ما کمک کند. براى رسیدن به هدفمان از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم. خواسته زیادی هم نداریم، فقط یک چیز میخواهیم آن هم این است که در این زمان و فرصتى که تا مسابقات باقى مانده از ما نه بلکه از نماینده ایران حمایت کنند تا انگیزه و روحیه لازم را داشته باشیم. این انرژى مثبت بیش از هر چیزى به ما کمک مى کند و به آن نیاز داریم. بازى با استرالیا براى همه اعضاى تیم بسیار مهم است و اهمیت این مسابقه را به خوبى درک مى کنیم. مى دانیم این بهترین فرصت است که خودمان را محک بزنیم و امیدواریم با اجراى خواسته هاى کادر فنى در این بازى نمایش شایسته اى ارائه بدهیم.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار