۱۵:۵۶
منبع: مهر
دسته: ورزشی
کد خبر: 26991403
بازی با استرالیا بهترین فرصت برای محک زدن است

بازی با استرالیا بهترین فرصت برای محک زدن است

هافبک تیم فوتبال امید ایران معتقد است این تیم بیش از هر زمان دیگری به حمایت همه جانبه و انرژی مثبت اهالی فوتبال نیاز دارد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالفضل رزاق پور که به همراه تیم امید در اردوی قطر حضور دارد در خصوص آخرین شرایط این تیم گفت: خوشبختانه شرایط خوبی در تیم حاکم است، بچه ها همدل و متحد هستند و انگیزه زیادی دارند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند. امیدوارم همه اهالی فوتبال در این فرصت باقیمانده از تیم حمایت کنند، این بچه ها می‌خواهند خودشان را ثابت کنند و انگیزه زیادی دارند.

رزاق پور اضافه کرد: بین بچه ها جو بسیار خوبی دیده می شود. شور و شوقی که می تواند به موفقیت ما کمک کند. برای رسیدن به هدفمان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم. خواسته زیادی هم نداریم، فقط یک چیز میخواهیم آن هم این است که در این زمان باقیمانده از ما نه بلکه از نماینده ایران حمایت کنند تا انگیزه و روحیه لازم را داشته باشیم.

بازیکن تیم فوتبال امید خاطرنشان کرد: بازی با استرالیا برای همه اعضای تیم بسیار مهم است و اهمیت این مسابقه را به خوبی درک می کنیم. می دانیم این بهترین فرصت است که خودمان را محک بزنیم و امیدواریم با اجرای خواسته های کادر فنی در این بازی نمایش شایسته ای ارائه بدهیم.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۱:۳۶
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۸:۰۶

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار