۱۶:۰۲
منبع: طرفداری
دسته: ورزشی
کد خبر: 26991556
هزینه 1 میلیارد تومانی باشگاه استقلال در خصوص سوپرجام و بردن شکایت به دادگاه cas؛ 300 میلیون تومان خرج سفر آقایان برای هیچ!

هزینه 1 میلیارد تومانی باشگاه استقلال در خصوص سوپرجام و بردن شکایت به دادگاه cas؛ 300 میلیون تومان خرج سفر آقایان برای هیچ!

آبی‌ها هزینه‌های زیادی را اخیرا متحمل شده‌اند.
به اشتراک بگذارید:

طرفداری- مسئولان باشگاه استقلال برای شکایت به دادگاه حکمیت ورزشی در خصوص سوپرجام، هزینه زیادی را فقط برای سفر خرج کردند.

به گزارش میزان، مدیران باشگاه استقلال برای شکستن رای مربوط به قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فصل قبل با رای کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران، راهی دادگاه همان دادگاه CAS شدند. آن‌ها در این مسیر، مخارج سنگینی را متحمل شدند که به ادعای برخی منابع خبری رقمی حدود ۶۴ هزار فرانک سوییس (حدود ۷۷۵ میلیون تومان) بود. این رقم برای شکایت از سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال ایران، کمیته انضباطی و استیناف از جیب باشگاه رفت و در نهایت، کاملا بی حاصل بود، زیرا آبی‎پوشان در دادگاه حکمیت ورزش نیز بازنده شدند و تمام مدارک علیه این باشگاه بود. علاوه بر این، مدیران باشگاه استقلال باید ۸۰ درصد هزینه دادرسی و جریمه عدم حضور در سوپرجام را هم پرداخت کنند که هزینه‌های قبلی این به تیم اضافه می‌شود.

موضوع دیگر، مخارج سفر مدیران استقلال به سوئیس است. طبق گفته یکی از مسئولان باشگاه استقلال که نامش نزد ما به امانت می‎ماند، خرج سفر ۵ تن از مدیران باشگاه استقلال که در راس آنها، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه حضور داشت، چیزی حدود ۳۰۰ میلیون تومان بود. این رقم، هزینه خرید بلیت رفت و برگشت از تهران تا سوئیس به همراه هزینه‎های مربوط به رفت و آمد و هتل است.

به بیان دیگر، سفر به همراه اقامت، ۳۰۰ میلیون دیگر برای باشگاه هزینه در برداشته و آن هم در حالی که استقلالی‎ها هیچ عایدی از شکایت به CAS نداشتند. یک تصمیم سراسر اشتباه که در نهایت با شکست همه جانبه باشگاه همراه بود و پرسپولیس علیرغم قطعی کردن قهرمانی خود، می‎تواند از باشگاه استقلال غرامت هم بگیرد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: بولتن
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۵:۲۶
منبع: جماران
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۵:۱۲
منبع: جام‌نیوز
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۴:۰۸
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۲:۱۹
منبع: جام‌جم
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۱:۴۸
منبع: افکار
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۰۸:۵۷

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار