۱۶:۰۶
منبع: دانشجو
دسته: ورزشی
کد خبر: 26991675
وضعیت مصدومان و محرومان تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار مقابل بحرین

وضعیت مصدومان و محرومان تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار مقابل بحرین

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، تیم ملی فوتبال ایران پنجشنبه هفته گذشته در دومین بازی خود از سری رقابت‌های مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2022 قطر مقابل کامبوج به برتری 14 بر صفر رسید. ملی پوشان کشورمان به صدر جدول گروه c. صعود کردند و در بازی بعدی باید 23 مهر در ورزشگاه ملی منامه به مصاف بحرین بروند. در جریان دیدار شاگردان ویلموتس با کامبوج، سه بازیکن تیم ملی به نام‌های مرتضی پورعلی گنجی، سردار آزمون و رامین رضاییان از ناحیه سر، قوزک پا و دندان دچار آسیب دیدگی شدند که البته مشکلی ندارند و به دیدار با شاگردان سوسا می‌رسند. همچنین اشکان دژاگه هم در جریان گرم کردن پیش از شروع بازی با کامبوج مصدوم شد و جای خود را به محمد محبی داد، وضعیت مبهمی دارد و حضورش در این دیدار مشخص نیست. این بازیکن در پست هافبک بازی می‌کند و در بازی گذشته که محبی بازی کرد، موفق به زدن 2 گل شد. سید مجید حسینی، مدافع ایرانی ترابوزان اسپور ترکیه نیز که به دلیل مصدومیت به دیدار با کامبوج نرسیده بود، به بازی با بحرین هم نمی‌رسد و ویلموتس از زوج کنعانی زادگان و پورعلی گنجی در خط دفاع استفاده خواهد کرد. تیم ملی محرومی در این بازی ندارد و ویلموتس می‌تواند از تمامی شاگردانش استفاده کند.
به اشتراک بگذارید:
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو ، تیم ملی فوتبال ایران پنجشنبه هفته گذشته در دومین بازی خود از سری رقابت‌های مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل کامبوج به برتری ۱۴ بر صفر رسید. ملی پوشان کشورمان به صدر جدول گروه C. صعود کردند و در بازی بعدی باید ۲۳ مهر در ورزشگاه ملی منامه به مصاف بحرین بروند.

در جریان دیدار شاگردان ویلموتس با کامبوج، سه بازیکن تیم ملی به نام‌های مرتضی پورعلی گنجی، سردار آزمون و رامین رضاییان از ناحیه سر، قوزک پا و دندان دچار آسیب دیدگی شدند که البته مشکلی ندارند و به دیدار با شاگردان سوسا می‌رسند.

همچنین اشکان دژاگه هم در جریان گرم کردن پیش از شروع بازی با کامبوج مصدوم شد و جای خود را به محمد محبی داد، وضعیت مبهمی دارد و حضورش در این دیدار مشخص نیست. این بازیکن در پست هافبک بازی می‌کند و در بازی گذشته که محبی بازی کرد، موفق به زدن ۲ گل شد.

سید مجید حسینی، مدافع ایرانی ترابوزان اسپور ترکیه نیز که به دلیل مصدومیت به دیدار با کامبوج نرسیده بود، به بازی با بحرین هم نمی‌رسد و ویلموتس از زوج کنعانی زادگان و پورعلی گنجی در خط دفاع استفاده خواهد کرد.

تیم ملی محرومی در این بازی ندارد و ویلموتس می‌تواند از تمامی شاگردانش استفاده کند.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: دانا
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۴:۳۷
منبع: مشرق
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۴:۱۳
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۴:۰۲
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۳:۴۶
منبع: مشرق
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۳:۴۲
منبع: دانشجو
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۳:۳۷
منبع: دانا
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۳:۱۰
منبع: مشرق
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۳:۰۶
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۲:۵۱
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۲:۴۳
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۲:۴۰
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۲:۳۵
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۲:۱۸
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۲:۰۲
منبع: ایران آنلاین
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۱:۵۸
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۱:۳۵
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۱:۳۳
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۱:۱۵
منبع: ایران آنلاین
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۱:۰۱
منبع: ورزش سه
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۰:۵۵
منبع: افکار
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۱۰:۵۳

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار