۱۶:۱۴
منبع: مهر
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26991871
اعزام بیش از 60 سخنران و مداح شاخص کشوری به عراق

اعزام بیش از 60 سخنران و مداح شاخص کشوری به عراق

مسئول کمیته مراسمات ستاد مرکزی اربعین گفت: امسال بیش از 60 سخنران و مداح شاخص کشوری با هماهنگی این کمیته به عراق اعزام شده‌اند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری مهر، مسئول کمیته مراسمات ستاد مرکزی اربعین گفت: امسال بیش از ۶۰ سخنران و مداح شاخص کشوری با هماهنگی این کمیته به عراق اعزام شده‌اند.

علی اکبر مداحی اظهار داشت: این افراد به منظور اجرای مراسمات عزاداری در موکب‌های مختلف ساماندهی شده اند و در شهرهای کربلا، نجف، کاظمین و سامرا حضور پیدا خواهند کرد.همچنین در موکب‌های بین راه و برخی مواکب مرزی هم برنامه‌های مختلفی خواهند داشت.

وی افزود: انتخاب موکب‌های مختلف با توجه به جلسات قبل از اربعین و با درنظر گرفتن ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های مناسب اجرای برنامه‌های مذهبی انجام می‌شود که با استقبال بسیار زیاد موکب‌داران مواجه شده است که امیدواریم در سالهای آینده بتوانیم ظرفیت این کار را افزایش دهیم.

مداحی گفت: امسال چهره‌های شاخصی مانند آقایان آهنگران، حدادیان، نریمانی، بیوکافی، بنی فاطمه و رسولی در برنامه های ما شرکت کرده‌اند که در موکب‌های مختلف حضور خواهند داشت.

وی افزود: این عزیزان هیچ‌کدام دستمزدی بابت این حضور دریافت نمی‌کنند و فقط به خاطر علاقه و عشق خود به حضرت اباعبدالله در این مراسمات حضور پیدا می‌کنند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار