۱۶:۳۳
منبع: ایسنا
دسته: سیاسی
کد خبر: 26992264
برگزاری دوره مدیریت زخم با همکاری آلمان

برگزاری دوره مدیریت زخم با همکاری آلمان

دوره مدیریت زخم icw کشور آلمان با همکاری پژوهشکده فناوری‌های زخم و ترمیم بافت یارا و معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار شد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش ایسنا، پژوهشکده فناوری‌های زخم و ترمیم بافت یارا و معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دومین دوره بین المللی ICW (مدیریت زخم مزمن) کشور آلمان که زیر نظر انجمن مدیریت زخم اروپا (EWMA) ارائه می شود، را برگزار کرد.

در این دوره، مباحث نظری مرتبط با تشخیص و درمان زخم‌های مزمن از جمله زخم‌های فشاری، وریدی، شریانی و نورپاتی (دیابتی) ارائه و در برخی موارد مباحث عملی مرتبط با درمان فشاری (Compression therapy) و حذف فشار (Off-loading)  به فراگیران ارائه شد.

همچنین فراگیران این دوره که از گروه‌های مختلف پزشکی شامل پرستاران، پزشکان عمومی و متخصصین بودند، باید با ارائه گواهی انجام فعالیت بالینی بر روی بیمار، در آزمون کتبی که 30 آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود، شرکت کنند.

یادآور می شود فراگیرانی که آزمون نظری و ارائه گزارش موردی (Case Report) را با موفقیت بگذراند گواهی مربوطه را از سوی انجمن مدیریت زخم آلمان ICW و TÜV Rheinland دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار