۱۶:۳۶
دسته: ورزشی
کد خبر: 26992331
تمرینات قهرمان المپیک برای حضور در لیگ کشتی

تمرینات قهرمان المپیک برای حضور در لیگ کشتی

ایران اکونومیست- دارنده مدال طلای جهان و المپیک گفت: در حال حاضر تمرینات خود را بری هفته نخست لیگ در مشهد پیگیری می‌کنم و امیدوارم با تیم «تا ثبت جهانی توس» تا فینال پیش برویم.
به اشتراک بگذارید:

 

«حسن یزدانی» روز شنبه در خصوص حضور در لیگ برتر کشتی افزود: بعد از مسابقات جهانی چند روزی استراحت کردم و سپس با توجه به قراردادی که با تیم «تا ثبت جهانی توس» امضا کرده بودم، به مشهد آمدم. تمرینات را برای حضور در هفته نخست لیگ برتر پیگیری می کنم. شرایط تیم خوب است و با تلفیقی از نفرات جوان و باتجربه در لیگ برتر شرکت می کنیم. امیدوارم با حمایت مسئولان شهرداری مشهد که این تیم را بنا کردند و همچنین مردم مشهد بتوانیم نتایج خوبی در لیگ بگیریم. مطمئن باشید کشتی گیران چیزی روی تشک کم نمی گذارند.

وی اظهار داشت: ۵ سالی بود که در لیگ کشتی نمی گرفتم. قبلا فقط با تیم‌های کفایتی مشهد و گاز مازندران در لیگ حاضر بودم. به هر حال با توجه به اینکه معمولا چیزی عاید کشتی‌گیران ملی‌پوش نمی‌شود، حضور در لیگ می‌تواند مرهمی بر زخم‌های آن‌ها باشد و کم و کاستی‌ها را کمتر کند.

دارنده مدال طلای پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان در قزاقستان در خصوص حضور «جبرئیل حسناف» آزادکار جمهوری آذربایجان در تیم «تا ثبت جهانی توس» گفت: او یک کشتی‌گیر مسلمان و بااخلاق است که در همین مسابقات جهانی مدال نقره گرفته بود و کشتی گیر باکیفیتی به حساب می‌آید.

یزدانی بیان داشت: با توجه به در پیش بودن بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو و خطر آسیب دیدگی شاید نتوانم در همه کشتی‌ها روی تشک بروم. البته با صلاحدید کادرفنی در مسابقات مختلف کشتی می‌گیرم. به هر حال جوان‌های خوبی در لیگ حضور دارند و این انگیزه در آن‌ها هست که جلوی قهرمانان و عنوان‌داران جهان بدرخشند و به چشم بیایند. به همین خاطر کار ما هم سخت خواهد بود. امیدوارم در نهایت تمام این اتفاقات باعث پیشرفت کشتی ایران شود.

 ایرنا

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۰۴:۲۰
منبع: روزنامه ایران
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۰۱:۳۷
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۰۰:۱۲
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ۰۰:۰۵
منبع: روزنامه کیهان
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۲۰:۴۵
منبع: روزنامه کیهان
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۲۰:۴۵
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۶:۰۲
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۵:۰۷
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۴:۳۹
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۵۷
منبع: تابناک
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۲:۵۱
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۱۰:۲۵
منبع: مشرق
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۹:۵۳
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۹:۴۵
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۹:۴۰
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ۰۹:۳۶

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار