۱۶:۴۸
منبع: طرفداری
دسته: سیاسی
کد خبر: 26992556
ایجاد تفرقه و دو قطبی سازی از مسیر اعتقادات؛ خشمِ «کیهان» از آزادی!

ایجاد تفرقه و دو قطبی سازی از مسیر اعتقادات؛ خشمِ «کیهان» از آزادی!

روزنامه کیهان با تیتر صفحه اصلی خود، مردم را رو در روی هم قرار داده است.
به اشتراک بگذارید:

طرفداری- چند ساعتی از اولین حضور زنان در استادیوم آزادی می‌گذرد، تیتر صفحه اصلی یکی از روزنامه‌ها، دو جبهه را با سوء استفاده از اعتقادات مذهبی پیش روی هم قرار داده است. روزنامه «کیهان» در صفحه اصلی خود با انتشار عکسی از زنانی که در حال شرکت در پیاده روی روز اربعین هستند را با زنانی که در استادیوم آزادی حضور پیدا کرده اند، کنار هم قرار داده و از زنان حاضر در استادیوم با تیتر «قربانیان آزادی» یاد کرده است.

این دو قطبی سازی روزنامه کیهان در روزهایی صورت می‌گیرد که بسیاری از مراجع، به مسئولان در شرایط فعلی تأکید کرده اند که از قراردادن مردم در مقابل هم خودداری کنند، این اقدام روزنامه کیهان که تنها «تشویش اذهان» را به دنبال دارد، احتمالا در هر روزنامه دیگری بود، منجر به توقیف روزنامه می‌شد. پیدا کردن عکس چند دختر و شطرنجی کردن صورت آن‌ها برای استفاده از مقاصد سیاسی، تنها اقدامی است که کیهان می‌تواند با مصونیت قانونی از پس آن بر بیاید.

استادیوم آزادی

مادر شهید

یکی از کاربران در توییتر، این عکس را که یکی از زنان حاضر در استادیوم را نشان می‌داد، منتشر کرده بود، او نوشته که این زن مادر شهید بوده و عکس فرزند شهیدش در پس زمینه گوشی اش بوده است. روزنامه عزیز کیهان، استادیوم آزادی روز پنجشنبه، میزبان طیف‌های مختلفی از مردم بود (برخلاف انتخاب گزینشی شما)، همه زنان فارغ از اعتقاداتشان کنار هم نشستند و از فوتبال لذت بردند، از معنای آزادی بعد از چهار دهه کمی لذت بردند، استفاده از عکس‌های گزینشی و تیترهایی که مورد تأیید هیچ یک از جناح‌های سیاسی کشور نیست، فقط روزنامه شما را بیشتر به سمت پاک کردن شیشه‌های پنجره نزدیک می‌کند. 

اگر برای خودتان و اعتقادات مذهبی که در روزنامه تان برای مقاصد سیاسی استفاده می‌کنید، کمی احترام قائل بودید، باید در مقابل موکب دارانی که در ورودی استادیوم آزادی، از همین زنانی که شما «قربانیان آزادی» می‌خوانید، پذیرایی می‌کردند، کمی خجالت زده می‌شدید. 

موکب استادیوم آزادی

 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار