۱۶:۵۲
منبع: فارس
دسته: ورزشی
کد خبر: 26992623
آغاز اولین اردوی متمرکز تیم ملی پارادوومیدانی در مجموعه آفتاب انقلاب

آغاز اولین اردوی متمرکز تیم ملی پارادوومیدانی در مجموعه آفتاب انقلاب

به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری فارس، بهمن رضایی، رئیس انجمن پارادوومیدانی درباره زمان آغاز اردوی تیم‌های ملی گفت: اردوهای متمرکز تیم ملی پارادوومیدانی به منظور آمادگی برای رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ امارات با حضور ۱۴ ورزشکار در بخش جانبازان و معلولین از روز جمعه ۱۹ مهر ماه در مجموعه آفتاب انقلاب آغاز شده است.

وی ادامه داد: هاشمیه متقیان، امان‌اله پاپی، مهناز امینی (خوزستان)، علی محمدیاری (تهران)، حامد امیری، سجاد محمدیان، هادی کاییدی (لرستان)، مهران نکویی‌مجد، فرهاد کهریزی (کرمانشاه)، اسداله عظیمی (آذربایجان‌شرقی)، محمدرضا احمدی (بوشهر)، سید علی‌اصغر جوانمردی (فارس)، علیرضا مختاری و داود علی‌قاسمی (اصفهان) 14 ملی‌پوش دعوت شده به این اردو هستند که زیر نظر محسن شاهرخی، مصطفی بهرامی، زهرا کرم‌زاده مربیان تیم ملی به تمرین می‌پردازند.

رضایی افزود: در این اردو دو کلاس توجیهی در مورد تغذیه ورزشکاران توسط کمیته ملی پارالمپیک برای ملی‌پوشان پیش‌بینی شده است که در فدراسیون برگزار می‌شود. این مرحله از اردو تا ۲۴ مهر ماه در تهران ادامه دارد و پس از آن اردو متصل به اعزام در ابتدای آبان ماه برگزار می‌شود و تیم ملی در دو بخش راهی کشور امارات خواهد شد.

انتهای پیام/ش

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار