۱۶:۵۲
دسته: ورزشی
کد خبر: 26992648
5 تکواندوکار ایرانی در راه چین

5 تکواندوکار ایرانی در راه چین

با اتمام مهلت ثبت نام برای حضور در تورنمنت انتخابی گرنداسلم، 5 تکواندوکار ایرانی آمادگی خود را برای حضور در این مسابقات اعلام کردند.
به اشتراک بگذارید:
سرویس ورزشی جوان آنلاین : به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، تورنمنت انتخابی گرنداسلم ۱۰ تا ۱۲ آبان در چین برگزار می‌شود.
مهلت ثبت نام برای حضور در این رقابت‌ها روز ۱۹ مهرماه به پایان رسید که در میان ثبت‌نامی‌ها این رویداد نام ۵ تکواندوکار ایرانی به چشم می‌خورد.
محمد کاظمی وزن ۵۸- کیلوگرم، میلاد وطنی وزن ۶۸- کیلوگرم، بیتا صنعتی وزن ۴۹- کیلوگرم، تینا مدانلو وزن ۵۷- کیلوگرم و یلدا، ولی نژاد وزن ۶۷- کیلوگرم نفرات ثبت نامی این رقابت‌ها هستند.

در میان این نفرات تنها کاظمی و، ولی نژاد جزء نفرات شناخته شده هستند که یلدا، ولی نژاد جایگاه خوبی در رنکینگ دارد و با کسب ۲۰ امتیاز این رویداد می‌تواند رده خود را ارتقاء دهد، هرچند که قرار گرفتن وی در میان ۶ نفر برتر رنکینگ امری بعید به نظر می‌رسد، اما می‌تواند مسیر او را در راه کسب سهمیه قاره‌ای المپیک هموار سازد. هم اکنون یلدا با ۱۷۱.۹۰ امتیاز در رده هجدهم قرار دارد.

تورنمنت انتخابی گرنداسلم ۲۰ امتیاز المپیکی دارد و بدین ترتیب نفرات اول تا سوم می‌توانند به اندوخته‌های خود در رنکینگ اضافه نمایند.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار